موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آزمون

a/96330 :کد

0

به تعویق افتادن برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -به تعویق افتادن برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: قرار بود آزمون مذکور در ۱۹ شهریورماه برگزار شود.

 

 

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: قرار بود آزمون مذکور در 19 شهریورماه برگزار شود که زمان برگزاری آن به نیمه دوم آبان‌ماه تغییر کرده است.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، حسین توکلی اظهار کرد: در راستای اجرای دستور ریاست‌جمهوری مبنی بر لزوم رعایت عدالت جنسیتی در استخدام‌های بخش دولتی و براساس هماهنگی صورت گرفته درخصوص تغییرات ایجاد شده در شرایط و ضوابط شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور امکان حضور بانوان در حداقل 300 فرصت شغلی جدید فراهم گردیده است.


وی افزود: بانوان متقاضی می‌توانند براساس مفاد اطلاعیه‌ای که یکشنبه 21 شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌گردد نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


ایسنا نوشت: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: با توجه به تسهیلات فراهم شده در رابطه با ثبت‌نام تاریخ برگزاری این آزمون از 19 شهریور به نیمه دوم آبان‌ماه تغییر یافته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :