موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اسیب اجتماعی

a/96373 :کد

0

سرمایه‌های جوان کشور را در میدان جنگ نرم سرقت می‌کنند

  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۵۸
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -سرمایه‌های جوان کشور را در میدان جنگ نرم سرقت می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در میدان جنگ نرم سرمایه‌های جوان کشور را سرقت می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در میدان جنگ نرم سرمایه‌های جوان کشور را سرقت می‌کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در دوازدهمین کنگره ملی این اتحادیه که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، اظهار داشت: در بخش نمادهای انقلابی دچار کاستی‌هایی هستیم و باید در استفاده از این نمادها هنر مطلوبی را به کار برده و فکرهای تازه‌ای داشته باشیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری با اشاره به اهمیت سرمایه‌های معنویی یادآور شد: انسان در تمام مراحل زندگی خود با سرمایه‌های معنوی خود سیر می‌کند و معنویات صندوق ذخیره شما دانش‌آموزان است.


وی با تاکید بر اهمیت وجود فقر معنوی در افراد تصریح کرد: کسی که گرفتار فقر معنوی است، فلسفه وجودی‌اش زیر سؤال است چرا که روزی زشتی و روزی زیبایی و یک روز بهره‌مندی و روزی دیگر از دست دادن نعمت‌ها را مشاهده می‌کند.


نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تصریح کرد: تنها کسی در عالم خوش می‌گذراند که توانسته باشد ظرفیت معنوی و ارتباط با خدا را در خود تقویت کند و حیات طیبه همان معنای حقیقی زندگی است و هر کسی از آن بهره‌مند شود از زیست جهانی خود فیض می‌برد.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری، انجمن‌های اسلامی را فرصتی برای آرمان معنوی انسان برشمرد و گفت: انجمن‌های اسلامی فرصتی است تا جوانان با یکدیگر همکاری کرده و برای آرمان مهدوی یارگیری کند.


وی با اشاره به نامیدن اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی به عنوان افسران جنگ نرم از سوی رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: باید شما جنگ نرم را در مدارس خود فرماندهی کنید و عملیات مقابله با جنگ نرم را نه فقط در دفاع بلکه در حمله طرح‌ریزی کرده و انجام دهید.


نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با انتقاد از اینکه جامعه دانش‌آموزی جدی گرفته نمی‌شود، تاکید کرد: عرصه جنگ نرم گسترده شده و همه مکان‌ها را در برگرفته است.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری با اشاره به دیدار اعضای اتحادیه با رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: بعد از این دیدار باید کل تشکیلات اتحادیه از جمله قرارگاه‌های آن را بازتعریف کنیم و با برنامه خودسازی، دگرسازی و اثرگذاری بر محیط آن را از نو تعریف کنیم.


وی افزود: در میدان جنگ نرم سرمایه‌های جوان کشور را سرقت می‌کنند و باید مجموعه اتحادیه انجمن‌های اسلامی شامل قرارگاه، دفتر مرکزی و شورای اتحادیه را بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب بازتعریف کرد.


نماینده ولی‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان داشت:‌بعد از قضایای برجام و مذاکرات هسته‌ای، دشمن جرات پیدا کرده و کمی جلوتر آمده است. در نتیجه افسران جنگ نرم باید تحرک دشمن را زیر نظر داشته باشند.


حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری عنوان کرد: دشمن مترصد فضای پس از برجام برای بهره‌برداری است و این بهره‌برداری آن است که روحیه استکبارستیزی را در ما تضعیف کند و جنبش دانش‌آموزی نقش مهمی برای ترویج بصیرت انقلابی واستکبارستیزی دارد.


منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :