موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/96381 :کد

0

اعضای کمیسیون امنیت ازراکتورآب سنگین اراک بازدید خواهند کرد

  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۱
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -اعضای کمیسیون امنیت ازراکتورآب سنگین اراک بازدید خواهند کرد

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امینت ملی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون اواخر شهریور از رآکتور آب سنگین اراک و کارخانه UCF اصفهان بازدید می‌کنند.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امینت ملی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون اواخر شهریور از رآکتور آب سنگین اراک و کارخانه UCF اصفهان بازدید می‌کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران حجت الاسلام ذوالنور رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  با اشاره به برنامه‌های کمیته متبوع خود برای تدوین گزارش 6 ماهه اجرای برجام، اظهار داشت: اعضای کمیسیون  با هدف بازدید از کارخانه رآکتور آب سنگین اراک اواخر شهریور عازم این شهر می شوند.


وی ادامه داد: هم‌چنین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بازدید از کارخانه UCF اصفهان را نیز در دستور کار دارند.


رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند تدوین گزارش 6 ماهه اجرای برجام، گفت: مقدمات تدوین گزارش انجام شده و در حال دریافت اطلاعات از دستگاه‌های مرتبط با اجرای برجام هستیم.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از این‌که گزارش نهایی و تدوین شد با وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی جلسه‌ای برای رفع ابهام برگزار می‌شود تا گزارش به‌صورت کاملا شفاف در اختیار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بیان کرد: با توجه به این‌که مجلس هم‌اکنون در تعطیلات به‌سر می‌برد سعی خواهیم کرد در این مدت گزارش کمیته هسته‌ای درباره برجام را نهایی و بعد از مرخصی نمایندگان آن را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنیم.منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :