موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/96430 :کد

0

بخش اقتصادی و فرهنگی کشور امروز وضعیت نگران کننده ای دارد

  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -بخش اقتصادی و فرهنگی کشور امروز وضعیت نگران کننده ای دارد

عضو جبهه ایستادگی گفت: روحانی در مدت باقی مانده باید بتواند مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور را حل و فصل کند تا توفیق نسبی به دست آورد.

عضو جبهه ایستادگی گفت: روحانی در مدت باقی مانده باید بتواند مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور را حل و فصل کند تا توفیق نسبی به دست آورد.
 
به گزارش تحلیل ایران, ابوالقاسم رئوفیان عضو جبهه ایستادگی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ درخصوص انتظارات اصولگرایان از روحانی در مدت باقی مانده، گفت: دغدغه اصولگرایان دغدغه نظام و رهبری است.
 
وی در ادامه افزود: یخش اقتصادی و فرهنگی کشور امروز وضعیت نگران کننده ای دارد و مردم از مشکلات اقتصادی، گرانی و بیکاری رنج می‌برند.
 
رئوفیان تصریح کرد: ایجاد فرصت‌های شغلی، مبارزه با قاچاق سامان دادن به فضای بازار، مدیریت بهینه مالی و پولی کشور و استفاده از اقتصاددانان خوبی که در ترکیب دولت هم وجود دارند از انتظارات اصولگرایان است.
 
عضو جبهه ایستادگی اظهار داشت: اقتصاددانان موفقی در دولت  حضور دارند اما به دلایلی از آنها استفاده نمی‌شود. باید با استفاده از نظر و ایده آنها چرخه تولید و اقتصاد را فعال کرد اما در حال حاضر موانعی بر سر راه تولید است که  فضای تولید کشور را اذیت می‌کند.
 
رئوفیان بیان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری در حرم امام خمینی(ره) مطرح کردند تعداد زیادی از مراکز تولید غیرفعال هستند و انتظار می‌رود که این مراکز فعالیتشان را آغاز کنند و ما در این مدت باقی مانده از دولت انتظار راه اندازی این مراکز تولیدی و ساماندهی فضاهای اقتصادی کشور و مبارزه با قاچاق را داریم.
 
وی در پایان در پایان نشان کرد: روحانی در مدت باقی مانده باید بتواند مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور را حل و فصل کند تا توفیق نسبی به دست آورد از این رو نمره قبولی پیدا خواهد کرد و در پی آن قطعا در انتخابات96 مورد حمایت اصولگرایان هم قرار خواهد گرفت
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :