موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/96702 :کد

0

تهدید تروریستی در شهر لایپزیگ آلمان

  ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۵۳
تعداد بازدید : ۲۸۷   
 تحلیل ایران -تهدید تروریستی در شهر لایپزیگ آلمان

در پی تلفن تهدید آمیز تروریستی علیه هتل بزرگی در شهر لایپزیگ آلمان مهمانان هتل را ترک کرده و تعداد زیادی از نیروهای پلیس این مجتمع را محاصره کردند.

در پی تلفن تهدید آمیز تروریستی علیه هتل بزرگی در شهر لایپزیگ آلمان مهمانان هتل را ترک کرده و تعداد زیادی از نیروهای پلیس این مجتمع را محاصره کردند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه "فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ"، تهدید تروریستی علیه یک هتل لوکس در شهر لایپزیگ ایالت زاکسن آلمان سبب شد تا مهمانان از این هتل خارج شوند.یک سخنگوی پلیس روز سه شنبه اعلام کرد که شب گذشته حدود ساعت 2.50 درباره یک تلفن تهدید آمیز علیه یک هتل گزارشی دریافت شد.

 

به گفته یک نشریه چاپ لایپزیگ فرد تماس گیرنده با پلیس سریعا از یک تهدید تروریستی سخن به میان آورده و گوشی را گذاشت. پلیس سریعا محوطه اطراف هتل "فورستن هاف" که تهدید تروریستی علیه آن انجام شده بود را محاصره کرد. در اطراف این هتل مجلل در مرکز شهر لایپزیگ نیروهای پلیس با مسلسل مستقر شدند. یک هلیکوپتر پلیس نیز بر فراز منطقه در حال چرخش بود. تمام ورودی ها به این مجتمع مسدود شدند.

 

همه بسته های پستی که به هتل می رسیدند سریعا دم درب ورودی باز و کنترل می شدند.نیروهای ویژه پلیس با سگ های تشخیص دهنده مواد منفجره تمام محوطه را مورد بازرسی قرار دادند. از گاراژ تا سقف این هتل کاملا مورد بررسی قرار گرفت و حدود صد نیروی پلیس در این عملیات حاضر بودند.بر اساس گزارش های منتشر شده پلیس عملیات جستجوی خود را حتی به کلیسای مجاور این هتل و یک ساختمان کنار آن هم گسترش داد.

 

مهمانانی که در زمان تهدید در هتل بودند از آن خارج شدند. تمام مهمانانی که برای خرید در شهر بودند باید در هنگام ورود خرید و کیسه های همراه خود را نشان می دادند. پلیس شایعات درباره یک گروگانگیری در این هتل را رد کرد.یک سخنگوی پلیس اعلام کرد که جدیت این تلفن تهدید آمیز در حال حاضر مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین وسایل نقلیه ای که در اطراف هتل پارک بودند همه مورد بازرسی قرار گرفتند.پلیس ایالت زاکسن اعلام کرد که از پخش هر گونه حدس و گمان درباره این رویداد در شبکه های اجتماعی جلوگیری شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :