موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/96735 :کد

0

اپل موزیک از اسپاتیفای ارزان تر است

  چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۸
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -اپل موزیک از اسپاتیفای ارزان تر است

اپل موزیک اکنون ارزان تر از اسپاتیفای است

اسپاتیفای یکی از رایج ترین سرویس های پخش موسیقی در سرتاسر دنیاست که بیش از 100 میلیون کاربر دارد و 30 میلیون از این کاربران با پرداخت هزینه، سرویس های پیشرفته تری دریافت می کنند. اپل موزیک هم که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده قصد دارد به جایگاه اسپاتیفای دست پیدا کند. یکی از راه هایی که می تواند به محبوب تر شدن اپل موزیک کمک کند، پیشنهاد سرویس ارزان قیمت به کاربران است.

 

به گزارش تحلیل ایران اپل شروع به فروش کارت هدیه های 12 ماهه اپل موزیک در آمریکا کرده که قیمت هر کدام از آنها 99 دلار است. افرادی که قصد خرید کارت های 99 دلاری را دارند می توانند از اعتبار یک ساله اپل موزیک استفاده کنند. تنها در این مرحله یک مشکل وجود دارد.


اگر این مبلغ را به 12 تقسیم کنید خواهید دید که حق عضویت ماهانه معادل 8.25 دلار است. حق عضویت ماهانه اسپاتیفای هم اکنون معادل 9.99 دلار است بنابراین تفاوتی در حق عضویت عادی این دو سرویس پخش موسیقی نیست. اما اگر می خواهید حق عضویت کمتری پرداخت کنید باید یک کارت هدیه 99 دلاری خریداری کنید.


کارت هدیه جدید اپل موزیک هم اکنون در فروشگاه های خرده فروشی این شرکت قابل خرید است. همچنین خرده فروشی های دیگری مثل Walmart, Best Buyو فروشگاهeBay شرکت PayPal نیز موجود است.


این شرکت عضویت 12 ماهه را به صورت آنلاین و از طریق iTunes، iOS و وب نمی فروشد. اسپاتیفای نیز کارت هدیه 12 ماهه عرضه می کند اما قیمت آنها 120 دلار است. این رقم معادل همان مبلغ عضویتی ست که به صورت ماهیانه و طی یک برنامه 12 ماهه به قیمت 9.99 دلار پرداخت می کنید.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :