موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی_آموزشی

a/96802 :کد

0

ثبت‌نام دوره کارشناسی دانشگاه علمی- کاربردی آغاز شد

  چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -ثبت‌نام دوره کارشناسی دانشگاه علمی- کاربردی آغاز شد

ثبت‌نام متقاضیان پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی از امروز آغاز شد.

ثبت‌نام متقاضیان پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی از امروز آغاز شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، در اطلاعیه سازمان سنجش برای ثبت‌نام این دوره آمده است: بدین وسیله به اطلاع متقاضیان برای ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی برای سال تحصیلی 96 -1395 می‌رساند که ثبت‌نام برای این دوره منحصراً بصورت اینترنتی از روز چهارشنبه مورخ 95/06/17 آغاز و در روز پنج شنبه مورخ 95/06/25 پایان می‌پذیرد.


متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات موردنیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 230.000 (دویست و سی هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام پرداخت کنند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :