موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/96893 :کد

0

گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در سایه تعامل دولت و رسانه ملی

  پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در سایه تعامل دولت و رسانه ملی

دکتر علی عسکری در ارومیه: گفتمان سازی و زمینه سازی برای اجرای اقتصاد مقاومتی وظیفه صدا و سیما است و در این زمینه با دولت تعامل و همکاری مطلوبی وجود دارد.

دکتر علی عسکری در ارومیه: گفتمان سازی و زمینه سازی برای اجرای اقتصاد مقاومتی وظیفه صدا و سیما است و در این زمینه با دولت تعامل و همکاری مطلوبی وجود دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، رییس رسانه ملی در بدو ورود به ارومیه در گفتگو با خبرنگاران  افزود: سازمان صدا و سیما با تمام توان برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و منویات رهبر معظم انقلاب در این خصوص تلاش می کند  و تبلیغ برای تحقق این هدف را وظیفه خود می داند.


دکتر علی عسکری تصریح کرد: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با دولت تعامل خوبی وجود دارد و در سایر استانها نیز مدیران صدا و سیمای مراکز استانها در این رابطه فعال هستند.


وی که برای شرکت در نخستین نشست رشد و تعالی مراکز استانها به ارومیه سفر کرده است خاطر نشان کرد: تبادل فکر و اندیشه و بررسی راههای ابتکار و خلاقیت در زمینه رشد رسانه های استانی از اهداف شرکت در این نشست است.


رییس رسانه ملی اظهار امیدواری کرد: تصمیمات مهمی که در جلسه روز پنجشنبه اتخاذ خواهد شد به نفع رشد و تعالی مردم آذربایجان غربی باشد.


نخستین نشست رشد و تعالی مراکز استانهای صدا و سیما از روز چهارشنبه و با هدف ارتقاء برنامه سازی و تقویت نگرش  حرفه ای در مراکز استانی در ارومیه آغاز به کار کرده است.منبع : خبرگزاری صدا وسیما

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :