موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/96920 :کد

0

تیم فوتسال عازم کشور کلمبیا شد

  پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۱
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -تیم فوتسال عازم کشور کلمبیا شد

کاروان تیم ملی فوتسال ایران تهران را به مقصد کلمبیا جهت شرکت در جام جهانی ترک کرد.

کاروان تیم ملی فوتسال ایران تهران را به مقصد کلمبیا جهت شرکت در جام جهانی ترک کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران  تیم ملی فوتسال ایران ساعت 3:10 بامداد امروز (پنج‌شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی عازم کلمبیا شد تا برای شرکت در جام جهانی 2016 آماده شود.


کاروان تیم ملی فوتسال ابتدا از طریق تهران به آلمان می‌رود و سپس ساعت 14:10 امروز از طریق فرودگاه فرانکفورت به شهر بوگاتا خواهد رفت.


ملی‌پوشان سپس در شهر مدلین و در هتل دن کارتلن این شهر مستقر خواهند شد.

ملی‌پوشان در مجموع 16 و نیم ساعت در پرواز خواهند بود و کل زمان سفرشان از تهران تا کلمبیا 27 ساعت تخمین زده شده است.


بازیکنان تیم ملی بعد از استقرار در هتل محل اقامت، روز شنبه را استراحت خواهند کرد و یکشنبه و دوشنبه به تمرین می‌پردازند. همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال انجام هماهنگی یک دیدار دوستانه بین ایران و یکی از باشگاه‌های کلمبیا هستند.


عباس ترابیان، رییس کمیته فنی فوتسال نیز ملی‌پوشان را در این سفر همراهی خواهد کرد اما علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال ابتدا به مالزی رفته و بعد از بررسی برنامه‌های کمیته فوتسال AFC عازم کلمبیا می‌شود. اسامی ملی‌پوشان در جام جهانی فوتسال به شرح زیر است:


۱-سپهر محمدی ۲-علیرضا صمیمی ۳-احمد اسماعیل پور ۴-محمد کشاورز ۵-حمید احمدی ۶-محمدرضا سنگ سفیدی ۷-علی اصغر حسن زاده ۸-قدرت بهادری ۹-افشین کاظمی ۱۰-محمد طاهری ۱۱-مهران عالیقدر ۱۲-حسین طیبی ۱۳-فرهاد توکلی ۱۴- مهدی جاوید

 شاگردان ناظم‌الشریعه در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2016 کلمبیا از ساعت 5:30 بامداد سه‌شنبه به مصاف اسپانیا دومین تیم جهان می‌رود.

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :