موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/96947 :کد

0

کلینتون: برنامه موشکی ایران را مهار خواهم کرد

  پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -کلینتون: برنامه موشکی ایران را مهار خواهم کرد

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه گفت در صورت موفقیت در ورود به کاخ سفید برنامه موشکی ایران را مهار خواهد کرد.

 

 

 

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه گفت در صورت موفقیت در ورود به کاخ سفید برنامه موشکی ایران را مهار خواهد کرد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه گفت در صورت راهیابی به کاخ سفید، تمرکز خود را بر حوزه‌های غیر از برنامه هسته‌ای ایران از جمله برنامه موشکی این کشور متمرکز خواهد کرد. 


«کلینتون»، در برنامه موسوم به «فرمانده کل قوا» در شبکه خبری «ان‌بی‌سی‌نیوز» حضور داشت که به سوالات نظامیان آمریکایی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور برای محک زدن آمادگی آنها جهت به عهده گرفتن سمت فرماندهی کل قوا در این کشور اختصاص دارد.


فارس نوشت: کلینتون در بخش دیگری از اظهاراتش از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 موسوم به برجام دفاع کرد و گفت که این توافق را بند به بند اجرا خواهد کرد. وی گفت که آمریکا با تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره آورده و جهان را به مکانی امن‌تر تبدیل کرده است.


وی گفت که در صورت راهیابی به کاخ سفید بر روی «اقدامات مخرب ایران»، از جمله حضور این کشور در سوریه، لبنان، عراق و یمن و برنامه موشکی ایران متمرکز خواهد شد و با آن مقابله خواهد کرد.  

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :