موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بسکتبال

a/97205 :کد

0

باوئرمن: بازیکنان دستوراتم را خوب اجرا کردند

  جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۴
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -باوئرمن: بازیکنان دستوراتم را خوب اجرا کردند

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: بازیکنانم تمام کارهایی را که از آنها خواسته بودیم، انجام دادند و در نهایت با اختلاف ۴۰ ا متیاز پیروز شدیم.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: بازیکنانم تمام کارهایی را که از آنها خواسته بودیم، انجام دادند و در نهایت با اختلاف ۴۰ ا متیاز پیروز شدیم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، درک باوئرمن پس از پیروزی 81 بر 49 تیمش مقابل قطر در مسابقات آسیا چلنج اظهار داشت: در ابتدا از تماشاگران به خاطر حضور در سالن تشکر می‌کنم. آنها از ما حمایت کردند و برای بازی نخست تعداد قابل ملاحظه‌ای تماشاگر به سالن آمده بود.

 

وی ادامه داد: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. آنها دقیقا کارهایی را انجام دادند که ما از آنها خواسته بودیم. ما دفاع خوبی انجام دادیم و همان‌طور که دیدید قطری‌ها امتیازات کمی از ما گرفتند. در نهایت با حدود 40 امتیاز اختلاف برنده شدیم.

 

باوئرمن گفت: در حمله هم عملکرد قابل قبولی داشتیم و من انتظار این تعداد اختلاف امتیاز را نداشتم. در مجموع در دو فاز تهاجمی و دفاعی بازی قابل قبولی ارائه کردیم. گردش توپ درحملات ما خوب بود و نشان داد که می‌توان چنین بازی‌هایی را به راحتی برد.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران تصریح کرد: این پیروزی گام کوچکی در رسیدن به قهرمانی بود از الان باید روی بازی با عراق تمرکز کنیم. برای ما خیلی مهم است که مرحله مقدماتی را بدون شکست و با دو پیروزی به پایان ببریم.

 

باوئرمن در ادامه گفت: برای یک مربی بسیار مهم است که بتواند به تمام بازیکنان خود اعتماد کند. این اتفاق در بازی امروز افتاد. برای مثال میثم میرزایی که می‌تواند بهترین بازیکن پست 5 باشد تا دقایق پایانی بازی به خاطر عملکرد خوب سایر بازیکنان روی نیمکت نشست سجاد مشایخی هم به همین شکل بود برای ما مهم این است که یک بازیکن بتواند به تیم کمک کند.

 

وی در مورد مصدومیت محمد جمشیدی گفت: اگر در این بازی به او احتیاج نداشتم او را به زمین نمی‌فرستادم. تیم پزشکی ما تأیید که او می‌تواند در دیدار مقابل قطر بازی کند. لازم هم بود که او به میدان برود تا در جریان بازی قرار بگیرد. جمشیدی در نیمه نخست چندان خوب عمل نکرد اما در نیمه دوم عالی بود.

 

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران به بازی اوشین ساهاکیان هم اشاره کرد: او در پست تخصصی خود به بازی گرفته نشد و به عنوان کاپیتان دوم تیم با بازی در پست 3 از خودگذشتگی بزرگی داشت. اوشین شوت‌زن خوبی است و به همین خاطر در پست 3 او را به کار گرفتیم. بازیکنان باید با توجه به شرایط تیم حرفه‌ای فکر کنند و در پست‌های مختلف به تیم کمک کنند.

 

بائرمن ادامه داد: برای شما یک مثال می‌زنم. در تیم ملی آلمان ماریو گوتزه به عنوان مهاجم نوک به میدان می‌رود در حالی که این پست تخصصی او نیست. اوشین هم در پست جدیدش بسیار خوب بازی کرد.

 

وی در مورد بهنام یخچالی گفت: من نمی‌توانم از بهنام بیشتر از این راضی باشم او تمام مشخصات یک گارد رأس مدرن را مثل قد خوب، پاس‌های قابل قبول و بازی‌گردانی عالی دارد. زمانی که سجاد مشایخی همراه با یخچالی در زمین حاضر بودند زوج ایده‌آلی را تشکیل می‌دادند. هر دو گارد رأس ما 21 و 22 ساله و آینده‌دار هستند آنها در این مسابقات تجربه خوبی به دست خواهند آورد.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :