موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس

a/97257 :کد

0

واکنش پلیس به خبر به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه

  شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -واکنش پلیس به خبر به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه

نیروی انتظامی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص به نمایش گذاری اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز واکنش نشان داد.

نیروی انتظامی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص به نمایش گذاری اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز واکنش نشان داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، چندی پیش در حاشیه اجرای یکی از طرح های امنیت محله محور در شهر شیراز تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های زیادی را در پی داشت. در همین راستا نیروی انتظامی اعلام کرده که اجرای طرح های امنیت اجتماعی در شیراز با درخواست مردم و به منظور برخورد با خرده فروشان مواد مخدر، سارقان مسلح، عادی، تحت تعقیب، اراذل اوباش و مجرمان فراری اجرا شده است. بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس، این طرح‌ها با هماهنگی دستگاه قضائی اجرا شده و ماموران در جریان آن اقدام به دستگیری تعدادی از مجرمین و متهمین تحت تعقیب کردند و در این راستا به منظور اقدامات پلیسی و تحقیقات مرتبط با جرائم مربوطه دستگیرشدگان در زمین چمن یکی از مراکز انتظامی بصورت موقت تحت نگهداری پلیسی قرار گرفته و بلافاصله با حضور قاضی تعیین تکلیف شدند.


بر این اساس مطالب منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی با عنوان به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه قویا از سوی فرماندهی انتظامی استان فارس تکذیب می‌شود‌.منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :