موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهدا

a/97426 :کد

0

حضور پیکر مطهر ۱۱۴ شهید دفاع مقدس در مراسم عرفه سراسر کشور

  شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۴
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -حضور پیکر مطهر ۱۱۴ شهید دفاع مقدس در مراسم عرفه سراسر کشور

کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از حضور پیکر مطهر ۱۱۴ شهید دفاع مقدس در مراسم عرفه و برائت از مشرکین در سراسر کشور خبر داد.

 

 

 

کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از حضور پیکر مطهر 114 شهید دفاع مقدس در مراسم عرفه و برائت از مشرکین در سراسر کشور خبر داد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، این کمیته اعلام کرد، مراسم روز عرفه و برائت از مشرکین همراه با دعای عرفه در سراسر کشور با حضور پیکرهای مطهر 114 شهید دوران دفاع مقدس در 102 شهر و 31 استان کشور برگزار می شود. 


براساس این اعلام قرار است پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در مراسم دعای عرفه و برائت از مشرکین در مصلی امام خمینی(ره) تهران حضور داشته باشند.


ایرنا از روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح نوشت: پیش تر نیز سردار سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده، توضیح داده بود: با توجه به خباثت آل سعود در محروم کردن مردم مسلمان و انقلابی ایران در حج ابراهیمی امسال و با عنایت به اینکه حج بدون برائت از مشرکین معنا ندارد، به پاس بزرگداشت امام و شهیدان و جمله تاریخی امام خمینی(ره) که فرموده بودند: «ای نشستگان در کنار خانه خدا به ایستادگان در برابر آمریکا و سایر ابرقدرت ها دعا کنید»؛ و با توجه به اینکه شهیدان همگی کسانی بودند که ایستادند و سینه سپر کردند، مراسم برائت از مشرکین همزمان با زمزمه دعای عرفه در جای جای میهن اسلامی با حضور شهیدان تازه تفحص شده و تعدادی از شهدایی که هنوز شناسایی نشده اند برگزار خواهد شد.


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرده بود؛ شهیدان برائت از مشکرین می آیند و مراسم برائت از مشرکین همزمان با زمزمه دعای عرفه در جای جای میهن اسلامی با حضور شهیدان تازه تفحص شده و تعدادی از شهدایی که هنوز شناسایی نشده اند، برگزار خواهد شد.


وی تصریح کرده بود، مراسم برائت از مشرکین با حضور این شهیدان که ۱۱4 شهید هستند در استان ها و شهرهای بزرگ کشور برگزار خواهد شد؛ این شهیدان آماده اند تا در کنار مردم همزمان با دعای عرفه فریاد برائت از مشکران را سر دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :