موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/97432 :کد

0

گوگل Photos در iOS اکنون اجازه می دهد تصاویر GIF ایجاد کنید

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۶
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -گوگل Photos در iOS اکنون اجازه می دهد تصاویر GIF ایجاد کنید

گوگل Photos در iOS اکنون اجازه می دهد از تصاویر زنده، فایل GIF بسازید

مدتی ست گوگل اپلیکیشن Photos را برای پلتفرم iOS نیز عرضه کرده است و اکنون سعی دارد این اپلیکیشن خارق العاده را در iOS بهبود دهد. روز گذشته خواندید که گوگل این اپلیکیشن را در پلتفرم iOS بروزرسانی کرده تا قابلیت های جدیدی را به کاربران ارایه دهد. در ادامه خبر با ما همراه باشید تا با جذاب ترین قابلیت این نسخه آشنا شوید.

 

به گزارش تحلیل ایران نسخه 2.0 گوگل Photos هفته گذشته عرضه شد و اکنون کاربران قادر هستند تصاویر زنده خود را ادیت کنند و آنها را به کلیپ های ویدیویی و یا فایل های گیف تبدیل کنند. بنابراین گوگل Photos اکنون اجازه می دهد فایل های گیف و کلیپ های ویدیویی با سایر پلتفرم ها به اشتراک گذاشته شوند تا برای افرادی که از آیفون استفاده نمی کنند هم قابل دسترس باشند.


گوگل در ابتدا قابلیت ادیت تصاویر زنده را در اوایل تابستان امسال به کاربران معرفی کرد که این قابلیت به همراه اپلیکیشن بی نظیر Motion Stills ارایه می شد. این اپلیکیشن می توانست گالری شما را برای پیدا کردن تصاویر زنده جستجو کند و آنها را به نحوی ادیت کند که به فایل های گیف و یا فیلم هایی با کمترین لرزش تبدیل شوند. این قابلیت بسیار جالب بود و ارزش بالایی داشت. اما اگر قابلیت به اشتراک گذاری این فایل ها با سایر پلتفرم ها وجود نداشت و قادر نبودید آنها را در جایی مثل اینستاگرام با دیگران به اشتراک بگذارید، دلیل تهیه کلیپ های کوتاهی که ضمیمه تصاویرتان می شد چه بود؟


این قابلت هم اکنون در گوگل Photos نسخه 2.0 جای گرفته است. علاوه بر این، نسخه 2.0 به کاربران اجازه می دهد که کلیپ های ویدیویی خود را در یوتیوب نیز به اشتراک بگذارید. برای ادیت دقیق تر تصاویر، نیازمند دانلود اپلیکیشن Motion Still هستید اما با این وجود، بروزرسانی جدید Photos مورد استقبال کاربران این سرویس تصویری در iOS خواهد بود.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :