موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/97436 :کد

0

گسترش بحران انفجار باتری به سایر گوشی های شرکت سامسونگ

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۰
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -گسترش بحران انفجار باتری به سایر گوشی های شرکت سامسونگ

گسترش بحران انفجار باتری به سایر گوشی های سامسونگ

این روزها خبرهای مرتبط با انفجار گوشی های گلکسی نوت 7 سامسونگ حسابی داغ هستند. حالا به نظر می رسد که این مساله جنبه تازه ای نیز پیدا کرده است. براساس تازه ترین گزارش ها، مشکل انفجار صرفا محدود به گوشی های نوت 7 سامسونگ نیست و شنیده شده که یک مدل دیگر از گوشی های ساخت این شرکت نیز دچار همین مشکل شده است.

 

 به گزارش تحلیل ایران این گوشی که دچار ثانحه شده، گلکسی اس7 اج بوده است. چند ماه پیش نیز خبر مشابهی درباره انفجار یک دستگاه دیگر از همین گوشی منتشر شده بود.


هرچند این اولین باری نبوده که گلکسی اس7 اج سامسونگ دچار آتش سوزی شده، اما شخصی روز گذشته در دادگاه عالی نیوجرسی در آمریکا شکایتی را علیه سامسونگ مطرح کرده است. این شخص دنیل رامیرز نام دارد و به گفته خودش، این گوشی را در ماه مارس گذشته از فروشگاه بست بای خریداری کرده است. او گفته روزی مشغول کار خود در محل احداث ساختمان جدید فروشگاه آمازون در ایالت اوهایو بوده که ناگهان متوجه آتش گرفتن گوشی گلکسی اس7 اج در جیب خود می شود.


به موجب این حادثه، آقای رامیرز در قسمت های مختلف بدن خود دچار سوختگی درجه دو و سه شده است و بخشی از پارچه شلوار او به دلیل آتش سوزی روی پای او ذوب شده است و تاکنون چند عمل جراحی پیوند پوست را پشت سر گذاشته، اما برخی از جراحت ها قابل درمان نیستند و تا آخر عمر با او خواهند بود.


این نخستین باری است که از سامسونگ به دلیل مشکل انفجار گوشی های هوشمند ساخت این شرکت شکایت شده است. اما با نگاهی به خبرهای این روزها، بعید است که آخرین شکایت باشد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :