موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهدا

a/97447 :کد

0

شهید شهریاری قدر علم و دانش را می فهمید

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۵۰
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -شهید شهریاری قدر علم و دانش را می فهمید

همسر شهید شهریاری با اشاره به اینکه شهید شهریاری هیچگاه علم را به کمتر از پیشرفت کشور مبادله نمی‌کرد، گفت: شهید شهریاری قدر علم و دانش را می‌دانست.

همسر شهید شهریاری با اشاره به اینکه شهید شهریاری هیچگاه علم را به کمتر از پیشرفت کشور مبادله نمی‌کرد، گفت: شهید شهریاری قدر علم و دانش را می‌دانست.

 

به گزارش تحلیل ایران،  بهجت قاسمی شنبه‌شب در همایش ثریا ویژه تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور در سالن اجتماعات تالار شهر با اشاره به اینکه وفاداری به دین و سرزمین از مهم‌ترین اصول زندگی شهید شهریاری محسوب می‌شد، اظهار کرد: وی قدر علم و دانش خود را می‌‌دانست و به همین علت، هیچگاه این علم را به بهایی کمتر از پیشرفت کشور مبادله نمی‌‌کرد.

وی با اشاره به لزوم شکر گذاری برای نعمت‌ها و توانایی‌هایی که پروردگار به انسان عطا فرموده، بیان کرد: عامل نخست موفقیت در کنکور بی‌تردید  لطف الهی و عنایات خاص امام رضا (ع) بوده و پس‌ازآن تلاش دانش آموزان موفق در این عرصه در مرحله دوم قرارگرفته است.

همسر شهید شهریاری با اشاره به حادثه ترور خود و همسرش، آن را آزمایشی الهی برشمرد و گفت:  خوشحالم که در مواجهه با این آزمایش، حضرت زینب (س) الگویم  بود و ایشان را می‌توان اسوه صبر و بردباری عنوان کرد چراکه باوجود حوادث مختلف و مصیبت‌هایی که حضرت زینب (س) داشتند، صبر و شکیبایی را از دست ندادند.

قاسمی با اشاره به انجام تکالیف محول شده به هر فرد به‌عنوان مهم‌ترین وظیفه وی در جامعه اضافه کرد: زندگی جاری بوده بنابراین باید تکلیف خود را در هر لحظه بدانیم و برای انجام درست آن تلاش کنیم.


منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :