موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست محیط انسانی

a/97456 :کد

0

محیط زیست موافق اجرای طرح "L.E.Z" است

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۳
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -محیط زیست موافق اجرای طرح "L.E.Z" است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه محیط زیست موافق اجرای طرح "L.E.Z" است گفت: جنگل ابر به سازمان محیط زیست واگذار شد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه محیط زیست موافق اجرای طرح "L.E.Z" است گفت: جنگل ابر به سازمان محیط زیست واگذار شد.

 

به گزارش تحلیل ایران معصومه ابتکار، در پاسخ به سوالی درباره اینکه کار تحویل جنگل ابر به سازمان حفاظت از محیط زیست به کجارسیده است اظهار داشت: کار تحویل جنگل ابر به محیط زیست انجام شده و این جنگل در اختیار سازمان محیط زیست کشور قرار گرفته است.


وی افزود: کارهای قانونی این موضوع پایان پذیرفته که موضوع و اطلاعات مربو طبه آن اعلام و ابلاغ روزنامه رسمی این واگذاری به سازمان نیز انجام شد.


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به سوال دیگر تسنیم درباره نگاه محیط زیست به اجرای طرح "L.E.Z" گفت: با طرح "L.E.Z" موافق هستیم و ان‌شاءالله با اجرای کامل طرح "سیستم یکپارچه معاینه فنی کشور" اطلاعات معاینه فنی در سراسر کشور یکپارچه شده و میزان امکان تخلفات به حداقل برسد.


وی افزود: ما از این طریق مطمئن می‌شویم که پایبندی خودروها به استانداردها در معاینه فنی درست است، همچنین میزان تردد را در داخل شهرها کنترل می‌کنیم و ضمانت آن با همکاری راهور ناجا است.


ابتکار خاطرنشان کرد: در این راستا سیستم سیمفا که همان سیستم یکپارچه معاینه فنی ایران است در مرحله نهایی شدن است و با اجرای آن میزان تخلفات کاهش می‌یابد.


وی اضافه کرد: البته سازمان برنامه‌ریزی وزارت کشور با نیروی انتظامی همکاری خوبی را در افزایش امنیت داشته است.منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :