موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/97468 :کد

0

هشدار وزیر کشور آلمان نسبت به حضور عناصر افراطی در این کشور

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -هشدار وزیر کشور آلمان نسبت به حضور عناصر افراطی در این کشور

«توماس دی ماتزیر» وزیر کشور آلمان هشدار داد که در این کشور بیش از ۵۰۰ نفر از عناصر تندرو افراطی که قادر به انجام حملات انتحاری هستند، وجود دارد.

«توماس دی ماتزیر» وزیر کشور آلمان هشدار داد که در این کشور بیش از 500 نفر از عناصر تندرو افراطی که قادر به انجام حملات انتحاری هستند، وجود دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از بیلد، دی ماتزیر افزود: حداقل 520 مهاجم احتمالی در آلمان وجود دارد که برخی از آنها با حمایت گروه تروریستی داعش آماده برای عملیات تروریستی در ماه جولای بودند.


وی در عین حال تاکید کرد که حدود 360 نفر از این تعداد توسط پلیس شناسایی و تحت نظر هستند.


وزیر کشور آلمان با اشاره به اینکه برخی از این مهاجمان در بین پناهجویان وارد اروپا می شوند، گفت: امروز خطر تروریسم بیشتر شده و شناسایی مهاجمانی که از طریق قاچاق وارد اروپا می شوند به مراتب سخت تر خواهد بود و حتی می تواند یک تهدید جدی برای ما محسوب شود، همانطور که در حملات بروکسل و پاریس نیز شاهد آن بودیم.


دی ماتزیر افزود: مهاجمانی که قصد خرابکاری دارند یا از طریق تبلیغات داعش و یا نیروهای افراطی رادیکال در داخل کشور جذب اینگونه اقدامات تروریستی می شوند.


وی تاکید کرد که مقامات امنیتی نظارت بیشتری بر عملیات تروریستی بالقوه خواهند داشت.


وزیر کشور آلمان همچنین از افزایش تحقیقات و بازداشت ها در رابطه با حملات احتمالی تروریستی در آلمان خبر داد.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :