موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس خبرگان

a/97482 :کد

0

نباید با اظهار نظرهای نامناسب دشمن‌ شاد کن شویم

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۷:۰۶
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -نباید با اظهار نظرهای نامناسب دشمن‌ شاد کن شویم

جای بسی تعجب است در این برهه‌ای که تحت‌فشارهای سهمگین دشمنان هستیم برخی حرف‌هایی می‌زنند که خلاف واقع و موردعلاقه دشمنان است.


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جای بسی تعجب است در این برهه‌ای که تحت‌فشارهای سهمگین دشمنان هستیم برخی حرف‌هایی می‌زنند که خلاف واقع و موردعلاقه دشمنان است.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی میرحسینی اشکوری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به ایجاد تفرقه در کشور اظهار داشت: جای بسی تعجب است در این برهه‌ای که تحت‌فشارهای سهمگین دشمنان هستیم برخی حرف‌هایی می‌زنند که خلاف واقع و موردعلاقه دشمنان است.

وی با انتقاد از کسانی که مدام می‌گویند این‌قدر دشمن دشمن نکنید، خاطرنشان کرد: ما نباید سرخودمان را کلاه بگذاریم چراکه بی‌انصافی است اگر با ضعف نشان دادن راه را بر ورود دشمن بازکنیم و آنان مطابق خواست دشمنان سخن می‌گویند. داعش دست پروده عربستان ملعونی است که در یمن، سوریه، عراق مردمان بی‌گناه را از بین می‌برد و در بحرین هم با ایجاد تفرقه سعی در جدا کردن مرجعیت از مردم را دارد.

وی با طرح این سؤال که آمریکا چرا در منطقه و خلیج‌فارس حضور دارد؟ تصریح کرد: آن‌ها جزء برای سلطه، دست‌اندازی به منابع، ایجاد تفرقه، حمایت از دولت‌های پوشالی و منفعت‌طلبی در منطقه حضور ندارند. خوشبختانه نیروهای مسلح ما با آمادگی مناسب فکر تجاوز به کشور را از ذهن دشمنان نظام دور کرده‌اند و پرچم حقی که بر پایه عدالت برداشته‌اند تا زمانی که به‌ دست صاحب واقعی آن نرسد زمین نخواهند گذاشت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :