موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دین و اندیشه

a/97609 :کد

0

تمهیدات ویژه پلیس برای نماز عید قربان

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۱
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -تمهیدات ویژه پلیس برای نماز عید قربان

جانشین رئیس پلیس راهور تهران از تمهیدات ویژه پلیس به مناسبت نماز عید سعید قربان خبر داد.

 

 

 

جانشین رئیس پلیس راهور تهران از تمهیدات ویژه پلیس به مناسبت نماز عید سعید قربان خبر داد.
به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ حسن عابدی گفت: تمهیدات ترافیکی به منظور برپایی دعای عرفه از ساعتی قبل در سراسر شهر تهران آغاز شده و نیروهای پلیس در مناطقی که شهروندان برای دعای عرفه حضور پیدا می کنند مستقر شده اند.

 

وی افزود: این تمهیدات تا پایان مراسم و تخلیه کامل شهروندان و خودروهای آنها از محل های برپایی دعای عرفه ادامه خواهد داشت.

 

خبرنگار میزان نوشت: جانشین رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به حضور ویژه نیروهای پلیس در برخی از از نقاط تهران از جمله مصلای بزرگ پایتخت و همچنین مسجد ارک اظهار کرد: نیروهای پلیس در حال حاضر در ورودی مصلای تهران، مسجد ارک، حسینیه همدانی ها،‌ مهدیه تهران،‌ خیابان ری و خیابان سعدی مستقر شده و تردد خودروها را زیر نظر دارند.

 

سرهنگ عابدی از تمهیدات ویژه پلیس برای نماز عید سعید قربان خبر داد و خاطر نشان کرد: محدودیت های ترافیکی از ساعات ابتدایی صبح فردا دوشنبه 22 شهریور اعمال شده و نیروهای پلیس در آماده باش خواهند بود. 

 

وی تاکید کرد: برخی از مساجد و حسینیه ها که در آنها نماز عید قربان برپا می شود مورد توجه نیروهای پلیس بوده و حضور پلیس در اطراف این مساجد تا پایان نماز ادامه خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :