موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/97753 :کد

0

دستگاه های نوت ۷ تعویض نشده از تاریخ ۹ مهر غیر فعال می شوند

  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -دستگاه های نوت ۷ تعویض نشده از تاریخ ۹ مهر غیر فعال می شوند

سامسونگ هم اکنون با فراخوانی دستگاه های گلکسی نوت ۷ مشکل باتری را برطرف کرده است اما روند تعویض تمامی این دستگاه های احتمالاً معیوب، چندین هفته ای طول خواهد کشید.

سامسونگ هم اکنون با فراخوانی دستگاه های گلکسی نوت 7 مشکل باتری را برطرف کرده است اما روند تعویض تمامی این دستگاه های احتمالاً معیوب، چندین هفته ای طول خواهد کشید.

 

به گزارش تحلیل ایران حداقل 2.5 میلیون گوشی گلکسی نوت 7 وجود دارد که سامسونگ باید آنها را با دستگاه های جدید تعویض کند و باتری های ساخته شده توسط شرکت همکارش یعنی سامسونگ SDI را از داخل آنها خارج کند.

 

البته روند فراخوانی در کشورها و شرکت های مختلف متفاوت است. برای مثال در آمریکا شما به راختی می توانید دستگاه معیوب خود را باید یک گلکسی اس 7 و اس 7 اج تعویض کنید و یک کارت هدیه 25 دلار از سامسونگ هدیه بگیرید.


در سایر کشورها شما باید تا زمانی که سامسونگ گوشی های جدید را شبعه های محلی برساند منتظر بمانید. توصیه شده است که در این مدت از گوشی گلکسی نوت 7 خود استفاده نکنید. از آنجا کمیسیون امنیت محصولات مصرفی (CPSC) یک بیانیه مشترک را برای هشدار به کاربران گلکسی نوت 7 صادر کرد و از این طریق به آنها اعلام کرد که سریعاً دستگاه های خود را خاموش کنند و بدون معطلی نسبت به تعویض آن اقدام کنند.


به گفته یکی از کاربران ردیت به نام LimboJr که با سخنگوی سامسونگ مصاحبه ای داشته، تمامی گوشی های فراخوانده شده به صورت اتوماتیک بعد از پایان ماه سپتامبر غیر فعال خواهند شد. این یعنی افرادی که گلکسی نوت 7 خریداری کرده اند راه دیگری به غیر از پشت سر گذاشتند روند تعویض این فبلت جدید ندارند.


بنابراین اگر صاحب یک گلکسی نوت 7 هستید و فکر می کنید که نیاز به دنبال کردن برنامه تعویض گوشی ندارید، احتمالاً بعد از غیر فعال شدن دستگاهتان توسط سامسونگ در تاریخ 9 مهر تجدید نظر خواهید کرد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :