موضوعات ‌مرتبط: ورزشی پارالمپیک

a/97827 :کد

0

برنامه نمایندگان ایران در ششمین روز از پارالمپیک ۲۰۱۶

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۵:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -برنامه نمایندگان ایران در ششمین روز از پارالمپیک ۲۰۱۶

در ششمین روز از پارالمپیک ریو، روز شلوغی را پیش‌رو خواهیم داشت و در رشته‌های مختلف، چشم به موفقیت ورزشکاران کاروان شهدای منا داریم.

در ششمین روز از پارالمپیک ریو، روز شلوغی را پیش‌رو خواهیم داشت و در رشته‌های مختلف، چشم به موفقیت ورزشکاران کاروان شهدای منا داریم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، در روز ششم بازی‌های پارالمپیک، ورزشکاران کشورمان در رشته‌های فوتبال، تیروکمان، وزنه‌برداری، پرش طول، دوی 1500 متر و پرتاب نیزه به مصاف رقبای خود می‌روند.

 

* در فوتبال 5 نفره تیم ایران از ساعت 9 صبح به وقت محلی به مصاف تیم قدرتمند برزیل می‌رود.

 

* در رشته تیروکمان، ابراهیم رنجبر و غلامرضا رحیمی دو نماینده کشورمان در دسته ریکرو انفرادی مردان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی و از ساعت 9 به وقت محلی، کار خود را آغاز خواهند کرد.

 

* در رشته وزنه‌برداری و دسته 88- کیلوگرم، حامد صلحی‌پور از ساعت 10 به وقت محلی پای به میدان رقابت با حریفان خود می‌گذارد.

 

* در رشته پرش طول، علی الفت‌نیا نماینده کاروان شهدای منا در کلاس T37 از ساعت 10:50 با رقبای خود روبه‌رو می‌شود.

 

* پیمان نصیری، دونده 1500 متر کشورمان در فینال کلاس T20 کار خود را استارت می‌زند. این مسابقه از ساعت 10:55 به وقت محلی شروع خواهد شد.

 

* در وزنه‌برداری و دسته 97- کیلوگرم، نماینده دیگر کشورمان سامان رضی به مصاف با پولاد سرد می‌رود، رقابتی که از ساعت 16 به وقت محلی آغاز می‌شود.

 

* محمد فتحی‌گنجی پرتاب‌گر نیزه ایران در کلاس F46 است که در فینال مردان، رقابت‌های خود را از ساعت 18:03 به وقت ریو شروع می‌کند.

 

* آخرین نماینده ایران در روز ششم نیز حمید اسلامی است که از ساعت 18:05 در فینال 1500 متر مردان و در کلاس T11 روی پیست تارتان با رقبای خود مسابقه می‌دهد.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :