موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/9794 :کد

0

جبهه آزادیبخش خواستار طرح پرونده اسیران اداری فلسطینی شد

  شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۷
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -جبهه آزادیبخش خواستار طرح پرونده اسیران اداری فلسطینی شد

جبهه آزادیبخش فلسطین خواستار مطرح کردن پرونده اسیران اداری و زندانیان فلسطینی بیمار در زندان های رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی شد.

جبهه آزادیبخش فلسطین خواستار مطرح کردن پرونده اسیران اداری و زندانیان فلسطینی بیمار در زندان های رژیم صهیونیستی در مجامع بین المللی شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع، این جبهه با صدور بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد: حملات گسترده رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین اعم از محاصره، کشتار، بازداشت فلسطینیان توسط نظامیان صهیونیست با هدف از بین بردن روحیه مقاومت و مبارزه و تضعیف آمادگی ها برای فداکاری در راه آزادی، کرامت و بازپس گرفتن حق آنها صورت می گیرد و حمله به اسیران فلسطینی و تنگ تر کردن عرصه بر آنها نیز بخشی از این اهداف است.
بازداشت اداری فلسطینیان همان حکم توقیف بدون محاکمه فلسطینی ها است که به مدت یک تا شش ماه صورت گرفته و رژیم صهیونیستی به بهانه های مختلف از جمله محرمانه و امنیتی بودن، مدت آن را برای برخی زندانیان تمدید می کند.
حملات رژیم صهیونیستی به اسیران اداری که روزانه تحت شکنجه قرار می گیرند، اغلب منجر به تمدید دائمی بازداشت ها می شود.
جبهه آزادیبخش فلسیطین خواستار تقویت هماهنگی با جنبش بین المللی تحریم و حمایت از اعتصاب اسیران اداری و پرونده اسیران فلسطینی به طور کلی شد.
این جبهه از رسانه های خبری عربی و فلسطینی خواست با پوشش دادن اعتصاب اسیران اداری، پیام رنج ها و دردهای آنها را به گوش جهانیان برسانند.
بر اساس آمار شورای امور اسیران و آزادگان، در حال حاضر 6 هزار اسیر فلسطینی از جمله 480 اسیر اداری در 20 زندان رژیم صهیونیستی در بازداشت به سر می برند.

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :