موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بوکس

a/97967 :کد

0

بوکسور ایران مقابل نماینده صهیونیستی حاضر نشد

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -بوکسور ایران مقابل نماینده صهیونیستی حاضر نشد

مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از امروز(سه شنبه) در اوکراین آغاز شد که سامان مرادی برابر مشت‌زن رژیم صهیونیستی حاضر به مبارزه نشد.

 

 

مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از امروز(سه شنبه) در اوکراین آغاز شد که سامان مرادی برابر مشت‌زن رژیم صهیونیستی حاضر به مبارزه نشد.


به گزارش تحلیل ایران، تیم جوانان بوکس ایران در نخستین روز رقابت های بین المللی کلیچکو در شهر بریدف اوکراین حضور پیدا کرده و طی چهار روز با رقبای خود مبارزه می کند.در نخستین روز این رقابت‌ها قرار بود سامان مرادی نماینده وزن 69 کیلوگرم به روی رینگ برود اما پس از آنکه مشخص شد حریف وی از رژیم اشغالگر قدس است، از پیکار با وی امتناع کرد.از ساعاتی دیگر امیررضا محمدی در وزن 56 کیلوگرم در نخستین دیدار خود به مصاف بوکسوری از کشور لیتوانی خواهد رفت.

 

ایسنا نوشت: در ادامه این رقابت‌ها نیز از فردا (چهارشنبه) رضا حسن نیا در 75 کیلوگرم با بوکسور گرجستانی رو به رو می شود. در 81 کیلوگرم مهران یوسفی بوکسور الجزایری را پیش رو دارد.در 91 کیلوگرم مهدی بهرام لو با نماینده کشور میزبان مبارزه می‌کند و مجید جمشیدوند در 91 +کیلوگرم نیز با نماینده ارمنستان رقابت خواهد کرد.هدایت این تیم در رقابت های بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو بر عهده محمد عاشری است.بوکسورهای جوان کشورمان خود را برای رقابت‌های قهرمانی جهان که آبان ماه در روسیه برگزار می شود، آماده می ‌کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :