موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شورای شهر

a/98034 :کد

0

بررسی طرح تفحص از شهرداری در کمیسیون نظارت شورای شهر

  چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -بررسی طرح تفحص از شهرداری در کمیسیون نظارت شورای شهر

کمیسیون نظارت شورای شهر تهران طی دو هفته آینده طرح تفحص از شهرداری تهران را به شورای شهر ارائه خواهد کرد.

 

 

رئیس شورای شهر تهران گفت: کمیسیون نظارت شورای شهر تهران طی دو هفته آینده طرح تفحص از شهرداری تهران را به شورای شهر ارائه خواهد کرد.
 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی چمران در گفت و گو با میزان گفت: به دلیل حساسیت موضوع واگذاری املاک به مدیران شهری و لزوم مشخص شدن صحت و سقم این موضوع، قرار شده طرح پیشنهادی تفحص از شهرداری در کمیسیون نظارت شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گیرد. کمیسیون نظارت پس از بررسی کامل زوایای طرح تفحص از شهرداری، طی دو هفته آینده طرح نهایی شده را به شورای شهر تهران ارائه خواهد کرد.رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ورود سازمان بازرسی و دادستانی تهران به موضوع واگذاری املاک به مدیران شهری اظهارکرد: سازمان های نظارتی به عنوان ناظر به موضوع واگذاری املاک ورود پیدا کرده و بررسی های خود را آغاز کرده اند.


چمران با تاکید بر نقش نظارتی شورای شهر خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین نقش شوراها، بحث نظارت است و در صورتی که این وظیفه از شوراها سلب شود، مهم ترین نقش از آنها گرفته شده است.در بحث واگذاری املاک نجومی، در کنار سازمان بازرسی و دادستانی تهران، شورای شهر تهران نیز در راستای عمل به نقش نظارتی خود به موضوع ورود پیدا کرده و نتیجه را به شهروندان اعلام خواهد کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :