موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/98194 :کد

0

نگرانی آمریکایی ها نسبت به نا دیده گرفتن امنیت توسط کلینتون

  پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۳
تعداد بازدید : ۱۴۰   
 تحلیل ایران -نگرانی آمریکایی ها نسبت به نا دیده گرفتن امنیت توسط کلینتون

نتایج نظرسنجی ها از آمریکایی ها نشان می دهد.

نتایج نظرسنجی ها از آمریکایی ها نشان می دهد، حدود 50درصد آنها از استفاده 'هیلاری کلینتون' از ای میل شخصی برای انجام کار دولتی و دریافت کمک های مالی خارجی از سوی بنیاد خیریه خانوادگی او به شدت نگران هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از خبرگزاری رویترز، نتایج نظرسنجی این خبرگراری و موسسه آیپسس در 2 تا 11 سپتامبر نشان می دهد، 46 درصد آمریکایی های بزرگسال، از استفاده کلینتون از ای میل شخصی اش برای کارهای دولتی در زمان تصدی وزارت امورخارجه آمریکا بسیار نگرانند و 47 درصد نیز گفتند که از کمک های خارجی به بنیاد کلینتون به شدت نگران هستند.


بر اساس این گزارش، استفاده کلینتون از ای میل شخصی و قبول کمک های مالی خارجی از سوی بنیاد خانوادگی اش ممکن است توجه بسیاری از رسانه ها و مخالفانش را جلب کرده باشد اما، معلوم نیست این مسائل تاثیری بر میزان حمایت از او در رقابت با 'دونالد ترامپ' نامزد جمهوریخواهان داشته باشد.


طبق این نظرسنجی، 52 درصد پرسش شوندگان گفتند، دلیل نگرانی آنها از استفاده از ای میل شخصی این است که ممکن بود این پست های الکترونیک حاوی اطلاعات محرمانه و قابل نفوذ از سوی هکرها بوده باشد.


40 درصد از پرسش شوندگان نیز در توضیح نگرانی شان گفتند که نگرانی آنها به تخلف از سیاست های وزارت امورخارجه از سوی کلینتون باز می گردد که در زمان انجام این کار، وزیر امورخارجه بود.


علاوه بر این، 48 درصد آنهایی که نگران کمک های خارجی به بنیاد کلینتون هستند، می گویند، در مجموع نگران کمک های خارجی به سازمان هایی هستند که تحت اداره سیاستمداران بلندپایه هستند.


این یافته ها حاصل نظرسنجی آنلاین از بزرگسالان آمریکایی در 50 ایالت این کشور است.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :