موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/98274 :کد

0

ترامپ: کلینتون توانایی تحمل تجمعات بزرگ را ندارد

  پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -ترامپ: کلینتون توانایی تحمل تجمعات بزرگ را ندارد

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر نسبت به وضعیت سلامتی هیلاری کلینتون ابراز تردید کرد.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر نسبت به وضعیت سلامتی هیلاری کلینتون ابراز تردید کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از هیل، هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات آمریکا اخیرا در جریان شرکت در مراسم بزرگداشت 11 حوادث سپتامبر غش کرد و پزشک او اعلام کرده است که ابتلا به بیماری ذات الریه و از دست رفتن آب بدن، علت اصلی این مساله بوده است.

 

گرچه ترامپ و کمپین انتخاباتی وی پس از این حادثه هیچ گونه اظهار نظری درباره وضعیت سلامتی کلینتون نداشته اند ولی ترامپ روز چهارشنبه در یک تجمع انتخاباتی بار دیگر وضعیت سلامتی کلینتون را زیر سئوال برده است.

 

ترامپ در سخنانی در ایالت اوهایو تاکید کرد: کلینتون قادر به تحمل تجمعات بزرگ نیست. در این اتاق زیبا دمای هوا بالاست. آیا قکر می کنید کلینتون قادر است به مدت یک ساعت اینجا بایستد؟ من این طور فکر نمی کنم.

 

ترامپ تصریح کرد: کلینتون در رختخواب احساس بهتری دارد و ما می خواهیم او بهتر شود، می خواهیم به رقابت های انتخاباتی باز گردد. درست است؟

 

وی این سئوال را از حاضران پرسید و برخی از حضار در پاسخ این سئوال ترامپ، "نه" گفتند.

 

ترامپ که در روزهای اخیر حاضر به اظهار نظر درباره وضعیت سلامتی کلینتون نشده، پیش از این بارها سلامتی جسمی و روحی کلینتون را برای اداره کشور زیر سئوال برده است.

 

کلینتون از روز یکشنبه تاکنون از رقابت های انتخاباتی کنار کشیده ولی قصد دارد امروز پنجشنبه در یک کمپین انتخاباتی در کارولینای شمالی شرکت کند.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :