موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس

a/98365 :کد

0

پل ارتباطی پلیس با جامعه است

  جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۷
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -پل ارتباطی پلیس با جامعه است

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی پل ارتباطی پلیس با جامعه است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی پل ارتباطی پلیس با جامعه است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، مهدی سرپناه با بیان اینکه مهم‌ترین مأموریت معاونت اجتماعی آسیب‌شناسی اجتماعی و شناسایی جرائم در جامعه است، اظهار کرد: معاونت اجتماعی باید در حوزه آموزش برای شناخت جرائم و آشنایی با جرائم نو پدید مثل جرائم در حوزه فضای مجازی پرداخته تا مردم بتوانند از خود و خانواده‌هایشان در برابر جرائم محافظت کنند.


وی افزود: معاونت اجتماعی پل ارتباطی پلیس با جامعه بوده و همواره باید شرایطی را فراهم کند تا ضمن ممانعت از قطع آن، تسهیل لازم پل ارتباطی ما با نهادها، سازمان‌ها و جامعه باشد.


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان کرد: همه سازمان‌ها نیاز به مشارکت نخبگان جامعه و علما داشته و معاونت اجتماعی بیش از همه به اتاق‌های فکر و گروه‌های فکری همکار در بیرون از سازمان نیاز دارد.


وی با بیان اینکه معاونت اجتماعی باید تمهیدات لازم اتخاذ کند تا تمام ظرفیت‌ها در عرصه پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی مورد بهره‌برداری قرار گیرند، تصریح کرد: باید با ابزارهای اجتماعی و فرهنگی با ساختارشناسی به بازخورد مسائل امنیتی و انتظامی در جامعه بپردازد.


وی در پایان با اشاره به اینکه لازمه پیشرفت هر سازمانی داشتن گوش شنواست، متذکر شد: پلیس باید پاسخگوی مردم بوده و خستگی ناشی از انجام وظایف نباید منجر به برخورد نامناسب با مردم شود.


منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :