موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/98425 :کد

0

دشمن از تمام ظرفیت خود علیه مسلمانان استفاده می کند

  جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -دشمن از تمام ظرفیت خود علیه مسلمانان استفاده می کند

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از تمام ظرفیت خود علیه مسلمانان استفاده کرده است اما مدافعین حرم با اقتدار دشمنان را شکست داده‌اند.

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از تمام ظرفیت خود علیه مسلمانان استفاده کرده است اما مدافعین حرم با اقتدار دشمنان را شکست داده‌اند.


به گزارش تحلیل ایران ،نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی گفت:  دشمن از تمام ظرفیت خود علیه مسلمانان استفاده کرده است اما مدافعین حرم با اقتدار دشمنان را شکست داده‌اند.

 حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فرد در یادواره کشوری مدافعان حرم که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، تصریح کرد: سال‌ها است برای دفاع از جغرافیا و ارزش‌های ایران در مقابل قدرت‌های بزرگ جهان ایستادگی کرده ایم و امروز فریاد دادخواهی که ملت ایران سر می‌دهد در کشورهای مسلمان  از جمله سوریه، یمن و عراق بلند است.

وی افزود: دشمن با تمام توان نظامی، سیاسی و رسانه‌ای در سوریه، بحرین و یمن حضور یافته تا فریاد مقاومت جوانان حزب الله در سوریه و لبنان را خاموش کند، همچنان که مقابل ایران ایستاده بود، اما حالا به این نتیجه رسیده است که برای مقابله با آن‌ها باید ایران را  متوقف کند.

نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهدای مدافع حرم با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادند، به طوری که اگر آن‌ها نبودند، بی‌شک  امروز بغداد، سامرا، نجف و سوریه  تحت تسلط دشمنان بود؛ اما  شهدای مدافع حرم پرچم پیروزی را بر قله جهان اسلام برافراشتند.

وی تأکید کرد: مدافعان حرم نماد صبر و پیوند امت مسلمان هستند، در عرصه‌های فرهنگ، اقتصاد، تبدیل دانش به فناوری و تجاری سازی علم نیز باید اقتدار ایران را به همگان نشان دهیم.
 
 منبع : ایسنا 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :