موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/98429 :کد

0

دشمن تلاش دارد تا حرکت پرشتاب ایران اسلامی را متوقف کند

  جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -دشمن تلاش دارد تا حرکت پرشتاب ایران اسلامی را متوقف کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران علیرغم توطئه های دشمن توانسته به پیروزی های متعددی برسد و همین امر مستکبرین را عصبانی کرده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران علیرغم توطئه های دشمن توانسته به پیروزی های متعددی برسد و همین امر مستکبرین را عصبانی کرده است.

به گزارش تحلیل ایران ؛سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که امروز دشمن تلاش دارد تا حرکت پرشتاب ایران اسلامی را متوقف کند، اظهار داشت: استکبار تلاش دارد تا به وسیله ابزارها و شیوه های گوناگون به بخش های مختلف کشور ضربه بزند.


نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن می کوشد تا در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و غیره به کشور و ملت ایران ضربه بزند اما ملت ایران همواره در صحنه و میدان حضور داشته اند.


وی با اشاره به این نکته که پیروزی های متعدد ملت ایران در عرصه های مختلف باعث عصبانیت دشمن شده است، ادامه داد: ملت ایران همواره توانسته توطئه های دشمنان را خنثی کند و همین امر استکبار جهانی از جمله آمریکا و اسراییل را عصبانی و نگران کرده است.


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران و نظام اسلامی از جمله اهدافی است که دشمنان این مرز و بوم از جمله آمریکا و صهیونیست دنبال می کنند اما امروز شکست دشمن در این عرصه مشهود است.


نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این نکته که باید همه مردم و مسئولان نسبت به تهدیدها و برنامه های دشمن هوشیار باشند، عنوان کرد: استکبار دست از دشمنی خود با ملت ایران برنمی دارد و به همین خاطر باید مردم و مسئولان همواره در میدان حضور داشته و به وظیفه خود عمل کنند.


نقوی حسینی با اشاره به رسالت خطیر مسئولان بیان داشت: مسئولان و مدیران اجرایی کشور در رده های مختلف مدیریتی باید از همه ظرفیت های موجود برای ارتقای کارآمدی نظام اسلامی استفاده کرده و موفقیت جمهوری اسلامی ایران را نشان دهند.


نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: نمایندگان مجلس نیز در حوزه تقیینی و قانونگذاری باید به رسالت خود عمل کنند و زمینه را برای موفقیت بیش از پیش نظام اسلامی در عرصه های مختلف فراهم آورند.


وی متذکر شد: بدون تردید همدلی و اتحاد مردم و مسئولان و استفاده از ظرفیت های مختلف برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی می تواند به کارآمدی نظام اسلامی کمک شایانی کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :