موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/9845 :کد

0

پلیس تایلند به دنبال دهمین متهم بمب‌گذاری بانکوک

  شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ — ۲۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -پلیس تایلند به دنبال دهمین متهم بمب‌گذاری بانکوک

پلیس تایلند امروز (شنبه) اعلام کرد، به دنبال دهمین متهم در ارتباط با بمب‌گذاری ماه گذشته میلادی در نزدیکی معبدی در مرکز شهر بانکوک است.

پلیس تایلند امروز (شنبه) اعلام کرد، به دنبال دهمین متهم در ارتباط با بمب‌گذاری ماه گذشته میلادی در نزدیکی معبدی در مرکز شهر بانکوک است.

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ژنرال پراووت تاوورنسیری، سخنگوی پلیس تایلند اعلام کرد، مقام‌های این کشور به زودی برای یک متهم دیگر که آپارتمانی مشترک با یکی دیگر از متهم‌های دستگیر شده، داشته، حکم دستگیری صادر خواهند کرد. یک هفته پیش مقام‌های تایلند این فرد را که در آپارتمانش مواد لازم برای ساخت بمب را داشته دستگیر کردند. وی متهم به مالکیت غیرقانونی مواد منفجره شده و امروز در دادگاه حاضر شد تا مجوز تمدید بازداشت برایش صادر شود. پلیس تایلند هنگام دستگیری او یک گذرنامه جعلی ترکیه را در آپارتمانش پیدا کرد.

پس از دستگیر شدن این فرد، پلیس تایلند یک مظنون دیگر را نیز در نزدیکی مرز با کامبوج دستگیر کرد اما ملیت هیچ یک از این دو اعلام نشده است.

مقام‌های تایلند پیش از این برای هفت مظنون دیگر در ارتباط با بمب‌گذاری 17 اوت در نزدیکی معبد اراوان در شهر بانکوک که 20 کشته بر جای گذاشت حکم دستگیری صادر کرده بودند. آنها می‌گویند که گمان برده می‌شود دست کم دو تن از این متهمان ترک باشند.

سخنگوی پلیس تایلند اظهار کرد، طرح چهره متهم جدید تکمیل شده و پلیس منتظر دریافت حکم بازداشت او و تایید شباهت طرح ترسیم شده با چهره متهم توسط یک شاهد است. به گفته تاوورنسیری این متهم جدید مشارکت زیادی در باند تبهکاری که گمان برده می شود بمب‌گذاری 17 اوت را انجام داده داشته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :