موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/98502 :کد

0

گلکسی نوت ۷ های سالم از شاخص باتری سبز رنگ برخوردارند

  جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -گلکسی نوت ۷ های سالم از شاخص باتری سبز رنگ برخوردارند

در چند روز آینده و زمانی که سامسونگ گلکسی نوت ۷ های غیر انفجاری خود را عرضه کند، تشخیص مدل های معیوب و سالم با استفاده از شاخص باتری آنها امکانپذیر خواهد بود.

در چند روز آینده و زمانی که سامسونگ گلکسی نوت 7 های غیر انفجاری خود را عرضه کند، تشخیص مدل های معیوب و سالم با استفاده از شاخص باتری آنها امکانپذیر خواهد بود.

 

به گزارش تحلیل ایران  بنا بر گزارش ZDNet، سامسونگ تغییر کوچکی در نماد شاخص میزان باتری گلکسی نوت های سالم ایجاد کرده است. این نماد معمولا در کناره سمت راست بالای رابط کاربری گوشی دیده می شود .


نماد شاخص باتری بر روی گلکسی نوت های قدیمی به رنگ سفید دیده می شود، اما در مدل های جدیدی که قرار است عرضه شوند این نماد قرار است به رنگ سبز دیده شود. این تغییر می تواند کاربران را به سالم بودن محصولی که خریداری می کنند مطمئن کند.


پیش از فراخوان گلکسی نوت 7، سامسونگ حدود 2.5 میلیون نسخه از این مدل را به سراسر دنیا ارسال کرده بود، اما گفته می شود که فقط 400 هزار نسخه از آن به کاربران فروخته شده بود.


در هر حال، سامسونگ تمام 2.5 میلیون گوشی را فراخوانده و تا پایان هفته آینده می تواند گوشی های جایگزین 400 هزار نسخه خریداری شده را نیز تحویل دهد.


سامسونگ برای ممانعت از خطر انفجار گوشی ها، بروزرسانی را برای این مدل ارسال کرده که شارژ باتری این گوشی ها را تا 60% محدود می کند.

 

منبع:تابناک

                               

گوشی     موبایل     سامسونگ     گلکسی     نوت 7    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :