موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/98707 :کد

0

دربی برای من راضی کننده نبود

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۹:۲۰
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -دربی برای من راضی کننده نبود

مهاجم استقلال گفت: دربی برای من راضی کننده نبود چرا که نتوانستیم ۳ امتیاز آن را کسب کنیم.

 

 

 

مهاجم استقلال گفت: دربی برای من راضی کننده نبود چرا که نتوانستیم ۳ امتیاز آن را کسب کنیم.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، کاوه رضایی در خصوص دربی 83 و اتفاقات مربوط به آن عنوان کرد: دربی برای من تمام شد و ترجیح می‌دهم دیگر به آن فکر نکنم.  پیروزی در این بازی می‌توانست شرایط ما را در جدول بهتر کند و حالا که این اتفاق رخ نداده باید به بازی آینده فکر کنیم.

 

 

وی افزود: این بازی اگرچه بسیار حساس و مهم بود اما برنده‌ای نداشت. نتیجه بدست آمده و کیفیت بازی برای من راضی کننده نبود و فکر کنم کمتر کسی از این بازی لذت برد. با توجه به این مسئله بهتر است بیشتر از این ذهن خود را درگیر دربی نکنم.

 

مهاجم استقلال در پاسخ به اینکه چه تیمی در دربی مستحق برتری بود، یادآور شد: حرف زدن در این مورد فایده ندارد چرا که امتیازات بازی تقسیم شده است. شاید دربی برای بعضی‌ها تا مدت‌ها هیجان انگیز باشد اما شخصا دیگر به این بازی فکر نمی‌کنم و تمرکز خود را روی بازی با ذوب‌آهن گذاشته‌ام.

 

خبرنگار تسنیم نوشت: رضایی در خصوص مصدومیت مچ پایش گفت: خوشبختانه مشکل خاصی نیست و با چند جلسه فیزیوتراپی آسیب‌دیدگی‌ام برطرف خواهد شد.

 

مهاجم پیشین ذوب‌آهن درباره دیدار آینده تیمش مقابل این تیم عنوان کرد: بازی بسیار سخت و مهمی را پیش‌رو داریم. ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خوب لیگ است و تیم پیشین من  به حساب می‌آید. خاطرات خوبی از این تیم در ذهن دارم و خیلی خوشحالم که دوستان خوب خود را در این بازی می‌بینم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :