موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/98731 :کد

0

هشدار روسیه به آمریکا درباره وخامت اوضاع سوریه

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۶
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -هشدار روسیه به آمریکا درباره وخامت اوضاع سوریه

روسیه با اشاره به "بیش از ۵۰ حمله" گروه های تروریستی و مخالف دولت در ۲۴ ساعت گذشته، نسبت به وخیم تر شدن اوضاع در سوریه هشدار داده است.

روسیه با اشاره به "بیش از 50 حمله" گروه های تروریستی و مخالف دولت در ۲۴ ساعت گذشته، نسبت به وخیم تر شدن اوضاع در سوریه هشدار داده است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، ژنرال ویکتور بوزنیخر، آمریکا را به وفادار نبودن به تعهداتش درباره آتش بس متهم کرد و گفت که در صورت شکست آتش بس واشنگتن مسئول است.

 

این یک مقام ارشد نظامی روسیه آمریکا را متهم کرد که نتوانسته نقش خود را در آتش بس شکننده در سوریه بخوبی ایفا کند.

 

به نقل از العالم ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه نیز برخی از گروه های معارض مسلح را به سوء استفاده از آتش بس برای بازسازی صفوف خود متهم کرد و گفت که ارتش سوریه به طور کامل متعهد به آتش بس است اما برخی از گروه های تروریستی از آن برای حمله سوء استفاده کردند.

 

وی در کنفرانس سران کشورهای مستقل، مشترک المنافع در بیشکک پایتخت قرقیزستان تصریح کرد که برقراری آتش بس در سوریه هدف مشترک مسکو و واشنگتن است.

 

پوتین ادامه داد: ما شاهد تلاش برای بازسازی قوای تروریست ها هستیم، البته ما کاملا به تعهداتمان پایبندیم به خصوص که روسیه با ارتش سوریه به توافق رسیده است. 

 

آتش بس در سوریه دوشنبه هفته گذشته پس از توافق روسیه و آمریکا آغاز شد و مسکو جمعه اعلام کرد که آماده تمدید آن به مدت 72 ساعت دیگر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :