موضوعات ‌مرتبط: فناوری حوادث

a/98757 :کد

0

شکایت کاربران علیه سامسونگ به دلیل انفجار نوت ۷

  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۹
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -شکایت کاربران علیه سامسونگ به دلیل انفجار نوت ۷

اولین شکایت کاربران علیه سامسونگ به دلیل انفجار گلکسی نوت ۷

کاملا قابل پیش بینی بود که به زودی شکایت کاربران بر سر انفجار و آتش سوزی گوشی‌های گلکسی نوت 7 علیه سامسونگ آغاز خواهد شد و اکنون شاهد اولین شکایت از این شرکت توسط یکی از کاربران در فلوریدا هستیم.

 

به گزارش تحلیل ایران ،کاربری که از سامسونگ شکایت کرده، مدعی شده است که نوت 7 او در حالی که در جیب شلوارش بوده منفجر شده است و این حادثه باعث سوختگی درجه دوم پای این کاربر شده و زمانی که تلاش می‌کرده تا گوشی را از جیب شلوارش بیرون بیاورد، انگشت شست او نیز دچار سوختگی شده است.

این کاربر که Jonathan Strobel نام دارد گزارش داده که گوشی هوشمندش در تاریخ نهم سپتامبر دچار آتش سوزی شده است. به این ترتیب این اتفاق دقیقا یک هفته پس از اعلام غیر رسمی طرح فراخوانی نوت 7 توسط سامسونگ صورت گرفته است. در هر صورت طرح فراخوان این گوشی‌ها به صورت رسمی و از طریق کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده یک هفته پس از انفجار گوشی این کاربر اعلام شده است.

این کاربر در شکایت خود به دنبال دریافت خسارت بابت هزینه‌های پزشکی، حقوق از دست رفته، دردهای ناشی از سوختگی و غیره است.

سامسونگ اعلام کرده که از این شکایت آگاهی دارد اما درباره آن اظهار نظر نکرده است. تا پنج شنبه هفته گذشته در مجموع 92 مورد گزارش مبنی بر داغ شدن بیش از حد نوت 7 در ایالات متحده گزارش شده است.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :