موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/98846 :کد

0

اگر ما بعد از انقلاب قدرت دفاعی نداشتیم، اثری از ما نبود

  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -اگر ما بعد از انقلاب قدرت دفاعی نداشتیم، اثری از ما نبود

وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: کسانی که می‌گویند قدرت دفاعی لازم نداریم«عقل» ندارند و حتماً می‌خواهند آمریکا پیروز شود.

وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: کسانی که می‌گویند قدرت دفاعی لازم نداریم«عقل» ندارند و حتماً می‌خواهند آمریکا پیروز شود.

 


به گزارش تحلیل ایران, سردار محسن رفیق‌دوست وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، درباره ادعای برخی افراد که اخیراً مدعی شده‌اند آلمان و ژاپن به‌دلیل نداشتن نیروی نظامی پیشرفت کردند و نیروی نظامی بیشترین خرج را می‌برد، اظهار کرد: کسانی که این حرفها را می‌زنند عقل‌شان نمی‌رسد. اینها حتماً می‌خواهند آمریکا پیروز شود.

 


وی تاکید کرد: ما مسلمانیم و قرآن گفته «وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم» اگر این نیروی نظام را نداشتیم اکنون نه از ایران اثری مانده بود و نه از اسلام.


وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه زدن این حرف‌ها در شرایط کنونی منطقه صحیح نیست، گفت: کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند آب به آسیاب دشمن می‌ریزند. اگر ما بعد از انقلاب قدرت دفاعی نداشتیم، اثری از ما نبود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :