موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/98925 :کد

0

فروش مجدد نوت ۷ از ۲۸ سپتامبر

  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -فروش مجدد نوت ۷ از ۲۸ سپتامبر

فروش گلکسی نوت ۷ از ۲۸ سپتامبر دوباره آغاز می شود

ناکامی گلکسی نوت 7 باعث شده که سامسونگ همچنان مشغول رسیدگی به تبعات آن باشد. اسمارت فون هایی که آتش گرفتند تقریباً 0.1 درصد گوشی های فروخته شده را تشکیل می داند. شاید این عدد بسیار اندک به نظر برسد اما سامسونگ همچنان در تلاش است تا 2.5 میلیون قطعه گلکسی نوت 7 فروخته شده را باز پس بگیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران  تلاش های سامسونگ همچنان ادامه دارد و این شرکت تمامی قوای خود را به کار گرفته که این مساله هر چه زودتر برطرف شود. با وجود اینکه سامسونگ قصد داشت فروش گلکسی نوت 7 را از ماه اکتبر از سر بگیرد اما گزارشات جدید حاکی از آن است که این دستگاه ها تا اواخر سپتامبر در بازارهای جهانی موجود خواهند شد.


تاریخ دقیق موجود شدن این محصول به شدت به بازار منطقه ای که در آن زندگی می کنید وابسته است و برای مثال در بازار اصلی یعنی کره جنوبی، تاریخ 28 سپتامبر برای عرضه تعیین شده است.


این وضوح اعلان با توجه به میزان نا امیدی که مشتریان متحمل شدند می تواند خبر خوشحال کننده ای باشد. استفاده از گلکسی نوت 7 در پروازها ممنوع شد و مسئولین به مسافران توصیه کردند که در هنگام پرواز از این گوشی استفاده نکنند.

گوشی های سایر کاربران نیز در حین کار منفجر شدند.


تابناک نوشت به همین دلیل سامسونگ علاوه بر فراخوانی گوشی های معیوب، یک بروزرسانی نرم افزاری را ارایه کرده که جلوی شارژ شدن دستگاه تا بیش از 60 درصد ظرفیت باتری را می گیرد و این بروزرسانی را یک راه حل برای مشکلات اخیر می داند.

                               

سامسونگ     گوشی     موبایل     نوت 7     گلکسی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :