موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/98995 :کد

0

عربستان باید سیاست‌هایش را تغییر دهد

  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -عربستان باید سیاست‌هایش را تغییر دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و نخواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و نخواهد بود.
 
به گزارش تحلیل ایران ؛مرتضی صفاری نطنزی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، پیرامون اینکه آیا افزایش جدال لفظی میان ایران و عربستان سبب وقوع جنگ میان این دو کشور خواهد شد اظهار کرد: انشاءالله که هیچ جنگی اتفاق نیفتد زیرا وقوع جنگ آسیب‌های زیادی را برای کشورها ایجاد می‌کند.
 
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت به دنبال درگیری و جنگ ناخواسته در منطقه نیست تصریح کرد: اگر کشوری قصد تعرض به ایران را داشته باشد ما هم بدون شک در مقابلش ایستادگی می‌کنیم و اجازه تعرض به خاک کشورمان را نخواهیم داد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: نیروهای نظامی جمهوری ایران هیچگاه اجازه نمی‌دهند که کشوری نگاه چپ به حوزه منافع ملی و خاک کشورمان داشته باشد.
 
نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه هیچ چیز درباره وقوع جنگ قابل پیش‌بینی نیست خاطرنشان کرد: آنچه به جمهوری اسلامی ایران ارتباط دارد توجه به این نکته است که ایران هیچ‌گاه خواهان جنگ نبوده و نخواهد بود.
 
صفاری نطنزی با اشاره به عملکرد نادرست حکام سعودی در منطقه گفت: آنها طی چند سال اخیر باعث شدند که بسیاری از مردم منطقه در کشورهای مسلمان کشته شوند و یا آسیب‌های بسیاری را متحمل شوند از این رو در شرایط فعلی دولتمردان سعودی بهتر است به این اقدامات خود پایان دهند و گرنه بدون شک کشورهای مسلمان و در راس آنها ایران در مقابله با آنها وارد عمل خواهند شد.
 
/میزان 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :