موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/99073 :کد

0

لوزانو هر گونه مذاکره جهت هدایت تیم لهستان را رد کرد

  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۹
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -لوزانو هر گونه مذاکره جهت هدایت تیم لهستان را رد کرد

سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران هر گونه مذاکره جهت هدایت تیم لهستان را رد کرد، اما علاقمندی خود را برای این کار پنهان نکرد.

سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران هر گونه مذاکره جهت هدایت تیم لهستان را رد کرد، اما علاقمندی خود را برای این کار پنهان نکرد.

 


به گزارش تحلیل ایران ، چند روز قبل رسانه‌های لهستانی از علاقمندی مسئولان فدراسیون والیبال این کشور جهت عقد قرارداد چهار ساله با رائول لوزانوی آرژانتینی خبر دادند.


سایت ووپ لهستان به نقل از لوزانو نوشت: هیچ مذاکره‌ای با فدراسیون والیبال لهستان نداشتم و آن را رد می‌کنم. هیچ صحبت بیشتری هم نمی‌توانم در این باره داشته باشم، وقتی مذاکره ای با آنها انجام نداده‌ام.


لوزانو که در سال های 2005 تا 2008 میلادی سرمربی تیم ملی والیبال لهستان بود به خاطر کسب مدال جهانی پس از سال‌ها برای این کشور از محبوبیت زیادی در میان لهستانی‌ها برخوردار است.سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران در المپیک 2016 در خصوص علاقمندی مردم و بعضی از مسئولان فدراسیون والیبال لهستان برای عقد قرارداد با او عنوان کرد: خیلی خوشحال هستم وقتی کسانی را می‌بینم که دوست دارند من دوباره سرمربی لهستان شوم. چنین مسائلی باعث اشتیاق بیشتر من می‌شود، اما نمی‌خواهم در شرایط فعلی که استفان آنتیگا قرارداد معتبری با فدراسیون والیبال لهستان تا چند ماه آینده دارد صحبت خاصی کنم.


لوزانو اظهار داشت: اگر فدراسیون والیبال لهستان بخواهد نام مرا در فهرست نامزدهای هدایت تیم ملی کشورش قرار دهد این امکان وجود دارد که بخواهم با دیگر نامزدها رقابت کنم.

 
منبع :  خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :