موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/99135 :کد

0

سامسونگ معادل ۹۰۰ میلیون دلار از سهام خود را به فروش رساند

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۵۸
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -سامسونگ معادل ۹۰۰ میلیون دلار از سهام خود را به فروش رساند

سامسونگ معادل ۹۰۰ میلیون دلار از سهام کارخانجات خود را با هدف جذب نقدینگی به فروش رساند

 سامسونگ معادل 900 میلیون دلار از سهام کارخانجات خود را با هدف جذب نقدینگی به فروش رساند

 

به گزارش تحلیل ایران سامسونگ الکترونیکس امروز اعلام کرد که سهام خود در چندین کمپانی تحت پوشش را برای افزایش نقدینگی  به فروش رسانده است. یکی از سخنگویان سامسونگ گفته است که این کمپانی معادل 891 میلیون دلار از سهام خود را به فروش رسانده است.


روزهای گذشته، خواندید که نخستین شکایت علیه سامسونگ در خصوص گوشی گلکسی نوت 7 تقدیم دادگاه شده است؛ و با وجودیکه قطعا سامسونگ از پشتوانه بیمه برخوردار است، منطقی به نظر می رسد که برای جبران شکایت هایی که احتمالا در پیش است نقدینگی لازم را دارا باشد.

سهامی که سامسونگ به فروش رسانده شامل 4.5% در کارخانه نیمه رساناهای Rambus و 4.2% از کمپانی ذخیره اطلاعات Seagate Technology و 7% مالکیت کمپانی شارپ می شود.


سامسونگ همچنین نیمی از سهام خود در کارخانه نیمه رساناهای ASML را واگذار کرد که شامل 6.3 میلیون سهم بود و به تنهایی ارزشی معادل با 676 میلیون دلار داشت. سامسونگ اعلام کرده که فروش و واگذاری سهام هیچ تغییری در نحوه ارتباط سامسونگ با این کارخانجات و شرکت ها ایجاد نخواهد کرد.


تابناک نوشت : تخمین زده شده است که فراخوان و جایگزینی گلکسی نوت 7 های معیوب، بیش از 1.5 میلیارد دلار برای سامسونگ هزینه خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :