موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/99159 :کد

0

پتروشیمی‌ها در رویه خود تجدیدنظر کنند

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۷
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -پتروشیمی‌ها در رویه خود تجدیدنظر کنند

متأسفانه برخی از پتروشیمی‌ها و شرکت‌های وابسته به آن در بندر ماهشهر و بندرامام‌خمینی(ره) کارگران را اخراج می‌کنند که در این شرایط کار ناپسند و غیر انسانی است.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه برخی از پتروشیمی‌ها و شرکت‌های وابسته به آن در بندر ماهشهر و بندرامام‌خمینی(ره) کارگران را اخراج می‌کنند که در این شرایط کار ناپسند و غیر انسانی است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، علی گلمرادی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: بر اساس شواهد و گزارشهای واصله، برخی از پتروشیمی‌ها و شرکت‌های وابسته به آن، کارگران و کارکنان تحت امر خود را به بهانه کاهش فعالیت‌های کاری اخراج می‌کنند.این‌گونه اتفاقات به دلیل وضعیت نابسامان اقتصادی و نبود شغل برای جوانان اخراج آن‌ها در این شرایط کاری بس ناپسند و غیرانسانی است.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از طرفی ضرورت اعمال اقتصاد مقاومتی به مفهوم توسعه فضاهای کسب‌وکار و توسعه اشتغال به‌جای رکود، اخراج کارکنان جای بسی تأسف و نگرانی داشته به‌نوعی بیان‌گر کم‌توجهی مدیران و مسئولین ذی‌ربط در این زمینه است.به مسئولین پتروشیمی‌های منطقه ماهشهر، بندر امام خمینی متذکر می‌شوم در این رویه تجدیدنظر کنند و از هرگونه اخراج به بهانه‌های واهی و سهل‌انگاری در توسعه فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی به جد خودداری شود.

 

گلمرادی عنوان کرد: با توجه به سوابق، تجارب و توانمندی عدنان رضایی در زمینه‌های سیاسی و اجتماعی جهت تسریع و انجام امور مربوطه به حوزه انتخابیه در استان خوزستان از این تاریخ به مدت یک سال به‌عنوان نماینده ویژه اینجانب در امور مذکور منصوب می‌کنم.نماینده ویژه اینجانب باید از بهره‌گیری ظرفیت‌ها و سرمایه‌های فکری از طریق هم‌افزایی، اعمال مدیریت و نظارت عالیه بر دفاتر ارتباطات مردمی کل حوزه، پیگیری امور محوله و مشکلات مردمی از طریق ادارات و سازمان‌های ذی‌ربط، را فراهم کند.

 

نماینده مردم بندر هندیجان، بندر ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی دیگر از وظایف نماینده ویژه هماهنگی‌های لازم با فرمانداری‌ها و تعامل فی‌مابین در سطح حوزه انتخابیه و حضور در جلسات رسمی در سطح استان ازجمله مأموریت‌های کاری عدنان رضایی محسوب می‌شود امید است با اتکا به خداوند متعال در راستای خدمت خالصانه به مردم شریف حوزه انتخابیه موفق و پیروز باشید.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :