موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/99180 :کد

0

سپاه خواب را از چشم دشمن گرفته است

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۷۳۳   
 تحلیل ایران -سپاه خواب را از چشم دشمن گرفته است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تعامل بسیار خوب کمیسیون متبوعش با سپاه پاسداران در مسائل امنیتی کشور گفت.

 

 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از تعامل بسیار خوب کمیسیون متبوعش با سپاه پاسداران در مسائل امنیتی کشور گفت.

 

به گزارش تحلیل ایران، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران، اظهار کرد: براساس قانون اساسی سپاه پاسداران  حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است. حمایت رهبر انقلاب از این نهاد انقلابی مشتی بر دهان دشمنان نظام بودکه دنبال تضعیف سپاه هستند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران الگوی موفق نیروهای مقاومت است، افزود:  ماموریت سپاه مختص زمان جنگ نبود و درحال حاضر کشور بیشتر از آن دوره به این مجموعه نیاز دارد.خوشبختانه سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها از جمله سازندگی در کشور موفق بوده و طرحهای بسیاری بزرگی را برای خدمت به مملکت و مردم انجام داده است.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه سپاه خواب را از چشمان دشمنان نظام گرفته است، عنوان کرد: حضور افراد مومن، انقلابی و ولایی در این مجموعه موجب شده است که سپاه با اقتدار تمام مسیر انقلاب را پیش ببرد.وی با بیان اینکه باید همه سازمان‌ها و دستگاهها در حمایت از سپاه تلاش خود را داشته باشند، گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس تعامل بسیار خوبی را با سپاه پاسداران در مسائل امنیتی کشور دارد. هرگونه اقدامات سپاه در جهت حفظ منافع ملی است که دشمنان هم در مقابلش با شگردهای مختلف پی ضربه‌زدن به این مجموعه انقلابی هستند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :