a/99216 :کد

0

گزارش آتش سوزی پتروشیمی ‌ها در کمیسیون انرژی بررسی می شود

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -گزارش آتش سوزی پتروشیمی ‌ها در کمیسیون انرژی بررسی می شود

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی و جمع بندی گزارش تهیه شده از آتش سوزی‌های اخیر پتروشیمی‌ها در اولین جلسه کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی و جمع بندی گزارش تهیه شده از آتش سوزی‌های اخیر پتروشیمی‌ها در اولین جلسه کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ اسدالله قره خانی در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد:‌با توجه به نظراتی که اعلام شده در اولین جلسه بعد از تعطیلات مجلس گزارشی را که کمیته منتخب کمیسیون جهت بررسی آتش سوزی ها ارایه کرده‌ در دستور کار قرار می‌گیرد و بعد از آن کمیسیون تصمیم می‌گیرد که چگونه برخورد کند.


این عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که تعداد آتش سوزی‌ها متاسفانه افزایش یافته و خسارت‌های سنگینی را اعم از مادی، معنوی و فنی به دنبال داشته که به هیچ وجه قابل قبول نیست گفت: آتش سوزی اخیر در یکی از واحدهای پتروشیمی در عسلویه که ایستگاه تحلیل فشار آن دچار حریق شده یکی از این نمونه‌های است که فعالیت این پتروشیمی یوتیلیتی بوده و در ارتباط با سایر واحدها است که تامین برق، آب ، گاز و بخار را بر عهده دارد و اگر از کار بیافتد تمام واحدهای دیگر نیز از کار می‌افتد.


نماینده علی آباد کتول در پایان تاکید کرد:‌با توجه به وقوع این اتفاقات و تعداد زیاد آتش سوزی‌ها، حتما کمیسیون انرژی با دقت و قوت آنها را پیگیری خواهد کرد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :