موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99264 :کد

0

اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۸
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر

سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد.

سازمان لیگ در خصوص تعطیلات لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، سازمان لیگ فوتبال ایران به دنبال اعتراض برخی باشگاه‌ها و افراد به تعطیلی لیگ برتر اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

 

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران دو تقویم و برنامه پیشنهادی را برای فصل 96-95 که شامل مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و برنامه‌های تیم ملی بود را بهمن ماه سال گذشته برای باشگاه‌ها ارسال کرد و از 16 باشگاه لیگ برتری خواست که نظرات خود را در رابطه با این برنامه به طور کتبی به سازمان لیگ ارایه کنند.

 

تقویمی که در حال حاضر در مسابقات باشگاهی در حال اجراست همان تقویمی است که قبل از شروع فصل به تایید کلیه باشگاه‌های لیگ برتری رسیده است. اشاره به این نکته ضروری است که بعد از هفته هفتم لیگ برتر مرحله یک سی و دوم جام حذفی برگزار می‌شود و مسابقات لیگ برتر فقط 9 روز به خاطر روزهای فیفا تعطیل است که در آن همه لیگ‌های باشگاهی در سراسر دنیا تعطیل هستند.

 

همچنین بعد از هفته دهم نیز مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار می‌شود و سپس لیگ برتر باز به خاطر روزهای فیفا 9 روز تعطیل خواهد بود.

 

سازمان لیگ فوتبال ایران در این فصل با تعاملی که بین باشگاه‌ها و تیم ملی ایجاد کرده تلاش دارد نسبت به فصل گذشته لیگ برتر از تعطیلات کمتری برخوردار باشد و امیدواریم که با همکاری بیشتر باشگاه‌ها، مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان با تیم ملی شاهد حضور دوباره تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه باشیم و تا نقطه عطف دیگری در تاریخ فوتبال این کشور رقم بخورد.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :