موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/99271 :کد

0

برای باقی ماندن ارزش های انقلاب باید نمادهای آن را حفظ کرد

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۲
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -برای باقی ماندن ارزش های انقلاب باید نمادهای آن را حفظ کرد

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر بخواهیم انقلاب و ارزش های انقلاب بماند باید نمادهای انقلاب را بزرگ کرد که مسجد جامع خرمشهر یکی از این نمادهاست.

 

امام جمعه موقت تهران گفت: اگر بخواهیم انقلاب و ارزش های انقلاب بماند باید نمادهای انقلاب را بزرگ کرد که مسجد جامع خرمشهر یکی از این نمادهاست.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله سید احمد خاتمی عصر امروز سه شنبه در مراسم افتتاح فاز نخست طرح توسعه مسجد جامع خرمشهر در شبستان غدیر(شبستان جدید) این مسجد اظهار کرد: باید برای کاروان های راهیان نور در مسجد جامع خرمشهر که از نمادهای انقلاب است برنامه هایی برای بازگویی خاطرات حضور رزمندگان در این مسجد ترتیب داده شود.

 

مهر نوشت :وی، مسجد جامع خرمشهر را دارای سه ویژگی دانست و افزود: یکی از ویژگی های این مسجد، نماد بندگی خداست که میان تمام مساجد مشترک است اما مسجد جامع خرمشهر دو ویژگی منحصر به فرد دیگر که عبارت از نماد مقاومت و نامگذاری شبستانی با نام غدیر را که به آن قداست بیشتری بخشیده را هم دارد.

 

امام جمعه موقت تهران همچنین بر لزوم تبیین معارف غدیری در مسجد جامع خرمشهر تاکید کرد و گفت: در این مسجد باید حلقه های معرفت غدیری شکل گیرد و شرح حدیث غدیر داده شود.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان، به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص غدیر اشاره کرد و ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری در سخنان خود نشان دادند که می توان از غدیر گفت در حالی که ایجاد اختلاف نکرد و باید هر چه بیشتر نسبت به نشر این معارف کوشید

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :