موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99281 :کد

0

هیچ یک از بازی‌های‌مان مقابل بارسا در سزاوار برد نبودیم

  ﺳﻪشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -هیچ یک از بازی‌های‌مان مقابل بارسا در سزاوار برد نبودیم

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با بی‌مورد دانستن انتقاداتی که از مهاجم برزیلی بارسلونا شده است و ابراز علاقه به شخصیت او، به سختی کار تیمش برای نتیجه گرفته در خانه آبی‌و‌اناری‌ها اذعان داشت

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با بی‌مورد دانستن انتقاداتی که از مهاجم برزیلی بارسلونا شده است و ابراز علاقه به شخصیت او، به سختی کار تیمش برای نتیجه گرفته در خانه آبی‌و‌اناری‌ها اذعان داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، دیه‌گو سیمئونه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر بارسلونا در هفته پنجم لالیگا، از نیمار که شیوه بازی‌اش در دیدار قبلی کاتالان‌ها جنجال‌ساز شد دفاع کرد.

 

نیمار در ابتدای هفته جاری در دیدار بارسا و لگانس، حرکاتی نمایشی انجام داد که بازیکنان حریف را برای انجام خطا روی او تحریک کرد و این خطا‌ها مهاجم برزیلی بارسلونا را از کوره به در برد. از آن به بعد بود که بازی متشنج‌ شد و بسیاری از رسانه‌های نیمار را مسبب آن اتفاق دانستند. با این وجود سیمئونه تأکید کرد که انتقاد از نیمار به خاطر سبک بازی‌ و شخصیتش نادرست است.

 

او که شاگردانش از 30 دقیقه بامداد پنجشنبه در ورزشگاه نیوکمپ میهمان بارسلونا هستند، در دفاع از نیمار گفت: او بازیکن است که خودش و شخصیتش را دوست دارم. هر کسی شیوه زندگی خاص خودش را دارد و نیمار هم به سبک خودش زندگی می‌کند. شما او را به خاطر زندگی خصوصی‌اش مورد انتقاد قرار می‌دهید، به خاطر اینکه آواز می‌خواند و جشن می‌گیرد اما من این چیزها را دوست دارم. او جایی که باید به انتقادات پاسخ می‌دهد، در زمین بازی. نیمار شخصیتی فوق‌العاده دارد چون به المپیک رفت و قهرمان شد و بعد از تعطیلاتی طولانی هنوز هم در چنین سطحی از آمادگی قرار دارد.

 

کسب پیروزی در ورزشگاه نیوکمپ برای اتلتیکومادرید یک مأموریت غیرممکن بوده است چرا که این تیم از 10 سال پیش تا کنون نتوانسته است در این ورزشگاه بارسلونا را شکست دهد. در واقع هرگز پیش نیامده است که اتلتیکومادرید دیه‌گو سیمئونه در لالیگا برابر بارسلونا پیروز شود.

 

سیمئونه در این خصوص عنوان کرد: فکر می‌کنم که تقریباً در تمام بازی‌های‌مان برابر بارسلونا ما بازنده بوده‌ایم و در 90 دقیقه سزاوار کسب پیروزی نبوده‌ایم. ممکن است که با شایستگی برابر این تیم به تساوی رسیده باشیم اما بارسلونا در پیروزی‌هایی که برابر ما کسب کرده، همیشه تیم برتر میدان بوده است.

 

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو در ادامه به تمجید از آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت که بسیار معتقدند شانس کسب توپ طلای فیفا را دارد.

 

او گفت: خبرنگاران برنده توپ طلا را انتخاب خواهند کرد پس انتخاب شدن یا نشدن گریزمان به شما بستگی دارد. هر یک از نامزدهای نهایی کسب توپ طلا استحقاق بردن این جایزه را دارند اما من امیدوارم که گریزمان این جایزه را ببرد چون او فصل پیش فوق‌العاده بود و فصل جدید را هم عالی شروع کرده است.

 

سیمئونه در پایان عنوان کرد: بارسلونا به نظر من هنوز بهترین تیم دنیا است و سبک بازی‌ بازیکنانش چه از نظر تیمی چه از نظر انفرادی تأثیرگذارترین است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :