موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/99290 :کد

0

واتس اپ امکان تگ کردن را اضافه کرد

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۱۳
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -واتس اپ امکان تگ کردن را اضافه کرد

واتس اپ به تازگی قابلیتی را به این اپلیکیشن پیام رسان محبوب اضافه کرده که شاید برای برخی از کاربرانش آزار دهنده باشد.

واتس اپ به تازگی قابلیتی را به این اپلیکیشن پیام رسان محبوب اضافه کرده که شاید برای برخی از کاربرانش آزار دهنده باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  از این پس واتس اپ به کاربرانش این امکان را می دهد که افراد دیگر را در مکالماتشان تگ کنند. نوتیفیکیشن هایی که مربوط به این تگ ها هستند نیز حتی در صورتی که چت توسط کاربر بی صدا یا mute شده باشد هم ظاهر خواهند شد. در واقع راهی برای رد کردن این نوع نوتیفیکیشن ها وجود ندارد.

 

این قابلیت احتمالاً به این منظور قرار داده شده تا کاربران واتس اپ راحت تر از همیشه از چت های گروهی و به خصوص پیام هایی که فقط مربوط به آن هاست با خبر شوند و آن ها را دنبال کنند. اگر جزو کاربران اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ باشید، به احتمال زیاد در چندین گروه عضو هستید و با افراد زیادی مکالمه می‌کنید، هر یک از این گروه‌ها دارای موضوعات مختلفی است، برای مثال خانوادگی، تفریحی، کاری و غیره. تعداد اعضای این گروه ها هم می تواند تا 256 نفر باشد.

 

از آنجایی که دیگر غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها یا mute کردن آن ها در این آپدیت جدید تاثیری ندارد؛ تنها راه رهایی از آن ها یا خارج شدن از آن گروه هاست و یا بستن نوتیفیکیشن های اپلیکیشن واتس اپ از طریق تنظیمات گوشی.

 

شاید این اقدام واتس اپ قدمی دیگر برای نزدیک تر کردن این اپلیکیشن پیام رسان به محیط کاری کاربرانش باشد.

 

تابناک نوشت :چرا که اخیراً واتس اپ امکانات مرتبط با محیط های کاری همچون به اشتراک گذاری اسناد را نیز به خود اضافه کرده است. در حال حاضر اپلیکیشن هایی چون Slack از این ویژگی ها بهره می برند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :