موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99306 :کد

0

سرمربی تیم ملی : هدف و آرزوی من تبدیل غیرممکن به ممکن است

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۷
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -سرمربی تیم ملی : هدف و آرزوی من تبدیل غیرممکن به ممکن است

سرمربی تیم ملی فوتبال در پیامی به راه آینده تیم ملی و ممکن کردن ماموریتی که تا کنون غیر ممکن بوده اشاره کرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پیامی به راه آینده تیم ملی و ممکن کردن ماموریتی که تا کنون غیر ممکن بوده اشاره کرده است.
 
به گزارش تحلیل ایران، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت:
دوستان عزیز
"غیرممکن را ممکن سازیم"
تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازیهای "جام جهانی 2018 روسیه است." ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم.

به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. بعد از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.

خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است. 

برای اولین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. بعد از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سپس ایران در جامهای جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت.

کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب  و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟
دوستان عزیز
 
خبرگزاری صدا و سیما نوشت :اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباهها یا سوءتفاهمهای گذشته را تکرار کنیم.
با تقدیم بهترینها به تک تک شما
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :