موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مسکن مهر

a/99307 :کد

0

ضدو نقیض‌های تحویل مسکن مهر به مردم

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۲:۰۵
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -ضدو نقیض‌های تحویل مسکن مهر به مردم

گرچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی همواره بر تحویل واحدهای مسکن مهر با امکانات زیربنایی و روبنایی تاکید کرده‌اند که طی ماه‌های اخیر برخی واحدهای تحویل شده.

گرچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی همواره بر تحویل واحدهای مسکن مهر با امکانات زیربنایی و روبنایی تاکید کرده‌اند که طی ماه‌های اخیر برخی واحدهای تحویل شده به متقاضیان همچنان بدون امکانات بوده و عملا قابل سکونت نیست.

 

به گزارش تحلیل ایران ، یکی از انتقاداتی که همواره دولت یازدهم به خصوص مسئولان وزارت راه و شهرسازی پیکان آنرا به سمت دولت قبل نشانه رفته‌اند موضوع تحویل واحدهای مسکن بدون امکانات زیربنایی و روبنایی به مردم بوده است. این در حالی بود که به‌عنوان نمونه شماری از واحدهای افتتاح و تحویل شده مسکن مهر به مناسبت هفته دولت امسال از برخی امکانات روبنایی و زیربنایی محرومند، مسئله‌ای که با اعتراض متقاضیان مسکن مهر مواجه شده است.


در این وضعیت قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اولویت اصلی دولت در اجرای مسکن مهر را تامین امکانات زیرساختی اعلام کرده است. مهرآبادی در این‌باره اولویت نخست دولت و این وزارتخانه در اجرای پروژه های مسکن مهر را تامین و توسعه امکانات زیرساختی و نیازهای زیربنایی عنوان کرد.


وی افزود: نبود شبکه فاضلاب، خدمات زیربنایی و توجه نکردن به موضوع بهسازی معابر، مشکلات اصلی پروژه های مسکن مهر کشور است.


تسنیم نوشت : در پردیس و پرند به‌عنوان دو شهری که سهم بالایی در جانمایی مسکن مهر داشته‌اند، چندی پیش تعدادی واحد افتتاح و تحویل متقاضیان شد. اما متقاضیان طی یکماه اخیر گلایه‌های زیادی در خصوص نبود امکانات زیربنایی و روبنایی داشته‌ و خواستار رسیدگی به آن از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی شده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :