موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/99318 :کد

0

بازداشت دو نفر در لندن به اتهام ترویج اندیشه های تروریستی

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۲
تعداد بازدید : ۵۰۱   
 تحلیل ایران -بازداشت دو نفر در لندن به اتهام ترویج اندیشه های تروریستی

پلیس متروپلیتن لندن روز سه شنبه اعلام کرد که یک زن و مرد به اتهام ترویج اندیشه های تروریستی در پایتخت انگلیس بازداشت شده اند.

پلیس متروپلیتن لندن روز سه شنبه اعلام کرد که یک زن و مرد به اتهام ترویج اندیشه های تروریستی در پایتخت انگلیس بازداشت شده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، پلیس متروپلیتن لندن گفت که این بازداشت ها ارتباطی با حوادث سوریه ندارد و هر دو متهم به قید ضمانت تا تشکیل دادگاهشان در 4 اکتبر آزاد شده اند.


بر اساس گزارش های منتشر شده خانم «آیفز یلدیز» 45 ساله متهم به توزیع دو شماره از نشریه «یورویوس» می باشد که در آن به ترویج تروریسم در ترکیه پرداخته است.


این گزارش ها می افزایند که «علائدین کالندر» 50 ساله نیز متهم به حمل اطلاعات مفید در حوزه تروریسم بوده است.


این از جمله موارد نادری است که پلیس متروپلیتن لندن از دستگیری فرد یا افرادی در این کشور در ارتباط با مسایل تروریستی در ترکیه خبر می دهد.


بیشتر مواردی دستگیری اعلام شده از سوی پلیس انگلیس در این ارتباط با داعش و یا مسایل مرتبط با سوریه و عراق بوده است.


ایرنا نوشت : سطح هشدار تروریستی در انگلیس از آگوست سال 2014 میلادی به سطح 'شدید' ( سطح چهار از مجموع پنج سطح ) رسیده است که به این معنا است حمله تروریستی در این کشور به شدت محتمل است.


در صورتی که اوضاع امنیتی جزیره به بدترین حالت خود برسد، سطح هشدار امنیتی به سطح «بحرانی» می رسد و این بدان معناست که «وقوع یک حمله قریب الوقوع تروریستی انتظار می رود.»

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :